Menu
 
 

„Ritmo kovose“ – geriausiai gyvai grojantis beatmakeris

2016 05 18  22:05  |  M.I.C. Naujienos

Reklama SwO Live Feed

Beatmakeriai

Iliustracija: Art Belikov

Šeštadienį Vilniaus kultūros bare „Kablys“ vėl atgims alternatyvios elektroninės muzikos gerbėjų pamėgtos „Ritmo kovos“. Šįkart beatmakeriai aiškinsis, kuris iš jų geriausiai savo kūrinius atlieka gyvai.

Tarp trijų komisijos narių – Lietuvos elektroninės muzikos scenoje pažįstami veidai: alternatyvios elektroninės muzikos kūrėjų susivienijimo „Renegades of Bump“ vadovas Vaiperis, jau keliolika metų sėkmingą karjerą vystantis elektroninės muzikos kūrėjas iš Klaipėdos IJO ir vienas žinomiausių didžėjų Lietuvoje – DJ Mamania.

Šįkart „Ritmo kovos“ netradicinės ne tik tuo, kad svarbiausiu aspektu tampa grojimas gyvai, tačiau ir tai, kad pirmą kartą visi dalyviai turės kovoti su visais, o ne burtų keliu bus išdalinti į poras. Keturi geriausi iš šešių grojėjų pateks į pusfinalį ir tuomet varžysis atkrintamųjų varžybų principu, kol išsiaiškins, kuris iš jų – geriausias.

Ritmo kovos

Nuotrauka: Tomos Kaliukevičiūtės

Prieš šešerius metus viename Vilniaus naktiniame klube pirmą kartą įvykusios kovos vėliau tapo vienu svarbiausių „Satta Outside“ festivalio akcentų. Paskutinį sykį beatmakeriai kompiuterius ir kontrolerius surėmė prieš dvejus metus Latvijos kurorte Papėje vykusio festivalio metu.

Ritmo kovos

Nuotrauka: Tomos Kaliukevičiūtės

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Somersault

MO muziejus

The Room Art Books Wine

Visitation