Menu
 
 

„Robert Kalinkin“ mados namai pritraukė šešiaženklę investiciją

2015 09 09  17:32  |  Aktualijos

Robert Kalinkin mados namai

Nuotraukos: Gertrūda Varnaitė

UAB „Robert Kalinkin“, valdanti prekės ženklą „Robert Kalinkin“, š.m. rugsėjo pradžioje pritraukė 200.000 eurų investicija iš rizikos kapitalo fondo „Practica Capital“. „Robert Kalinkin“ yra mados namai, įkurti dizainerio Roberto Kalinkino bei dabartinės vadovės Indrės Viltrakytės.

„Mūsų tikslai ir norai neapsiriboja vien Lietuva, tad itin džiaugiuosi radęs partnerius, kurie įvertino mūsų potencialą bei galimybes plėstis į naujas rinkas. Aš niekada neplanavau būti tiesiog dizaineriu – noriu sukurti prekės ženklą, kuris sėkmingai gyvuotų ir po manęs. „Robert Kalinkin“ matau kaip globalius mados namus kuriančius ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui. Dabar tam – pats geriausias metas: turime be galo stiprią komandą bei partnerius, padėsiančius mūsų planus įgyvendinti greičiau“ – naujiena dalijasi dizaineris Robertas Kalinkinas.

Pritraukta investicija bus skirta aktyviai plėtrai į užsienį, elektroninės komercijos vystymui bei produktų kategorijų plėtimui. „Tikimės neužilgo į asortimentą įtraukti „Robert Kalinkin“ aksesuarų liniją, vyriškas kolekcijas bei išplėsti moteriškos „ready-to-wear“ linijos pasiūlą“ – vardija kūrėjas.

Robert Kalinkin - Half Moon Coat

„Robert Kalinkin“ prekės ženklas gimė prieš ketverius metus, dizaineriui Robertui Kalinkinui ir jo tuometinei kolegei Indrei Viltrakytei palikus nuolatinius darbus bei pradėjus dirbti drauge. Netrukus Robertas tapo vienu žinomiausių naujosios kartos dizainerių Lietuvoje. Jo kūrybinis braižas – asimetrinės linijos, detalės, aiškiai atpažįstami, ryškūs siluetai bei sudėtingi kirpimai. „Robert Kalinkin“ tapo bene pirmuoju mados ženklu pradėjusiu laikinų parduotuvių (angl. pop-up shops) judėjimą Lietuvoje, o 2013 metų birželį pradėjo veikti kaip uždaroji akcinė bendrovė. Šiuo metu mados namai turi 12 darbuotojų.

„Ši investicija yra kryptingo darbo rezultatas ir yra logiškas sekantis žingsnis mūsų įmonei – per vos daugiau nei dvejus metus įgyvendinome penkias laikinas parduotuves (pop-up shops), atidarėme pagrindinę parduotuvę sujungtą su eksperimentine siuvimo laboratorija ir biuru bei tapome vienu greičiausiai augančių nepriklausomų mados ženklų Lietuvoje. Mes savo produktą jau pasitvirtinome rinkoje ir dabar visas jėgas skiriame augimui – o ši investicija suteiks mums galimybę žymiai sparčiau siekti savo tikslų užsienio rinkose“ – pasakoja UAB „Robert Kalinkin“ vadovė Indrė Viltrakytė.

Robert Kalinkin mados namai


Komentuok:
*Reklama
DNO