Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 09 10  16:47  |  Aktualijos

Lietuvoje nuo rudens nepabėgsi – auksinis ruduo trunka per trumpai, o jį pakeičia liūtys. Tačiau ir jos yra žavios – juk tada pradedi taip vertinti jaukius dalykus, o, taip pat, užsidėjus ryškų lietpaltį, tampi dažniau pastebimas ar pastebima. SwO rekomendacijos šios savaitės pasiūlymais siunčia jums jaukiausius linkėjimus.

B Urban.

B Urban.

www.facebook.com/B.Urban.Jewelry

Kaip įsivaizduojate vyrišką apyrankę ar pakabuką? Būtent taip, kaip atrodo „B Urban.“ papuošalai. Gal būsime senamadiškos, bet kiekvienas vyras turėtų žinoti, bent kas yra veržlė ir kaip atrodo vinis. Užmiršai? „B Urban.“ primins.

Fire Place

Fire Place

www.facebook.com/pages/Pitarija-Fire-Place/851035211616496

Vien malkos prie pitarijos „Fire Place“ įėjimo žada, kad užėjus bus jauku ir šeimyniška. Vietnamietiškos pitos, negirdėtoji shakshuka ir picos! Eime pietauti.

Woods of Goods

Woods of Goods

www.facebook.com/woodsofgoods

Lietui lyjant pirma mintis kyla įsikniaubti į minkštą, šiltą, pilką megztinį – mes tokį radome „Woods of Goods“ Facebook puslapyje! Ar ir tavo tobulo megztinio paieškos pagaliau baigėsi?

Abbaricci

Abbaricci

www.facebook.com/pages/Abbaricci/1553210021586032

Pakuodamos vasarines sukneles, spintos gilumoje nepaslėpkite minimalizmo, nes jis karaliaus ir rudenį!  „Abbaricci“ papuošalai, kuriuose susikerta Europos ir Azijos dizainai – puikus pasirinkimas prie jaukios rugsėjo aprangos.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO