Menu
 
 

Roberto Kalinkino ruduo: nuo pasirodymo „Vogue“ iki naujos „Pop-Up“ parduotuvės Vilniuje

2015 11 04  13:47  |  Aktualijos

Roberto Kalinkino ruduo

Nuotraukos: Roberto Kalinkino archyvas

Šį penktadienį, lapkričio 6-ąją, prekybos ir pramogų centre „Akropolis“Vilniuje šventiniam laikotarpiui duris atvers unikalus Robert Kalinkin mados namų projektas –laikinoji parduotuvė, kurioje dizaineris pristatys ne tik naujausią rudens/žiemos kolekciją, bet ir visiškai naują kalėdinių dovanų seriją.

Pop-up“ erdvės vizija nenušlifuota elegancija

Tai bus jau septintasis toks Robert Kalinkin projektas – ir bene įspūdingiausias iki šiol. Pirmą kartą įrenginėjame „pop-up“ parduotuvę saloje, t. y. atviroje erdvėje. Tai man buvo labai įdomus kūrybinis iššūkis – sala bus sukonstruota tarsi grubus, bet elegantiškas narvas: be sienų, tačiau įrėminantis erdvę ir kuriantis meno objekto, instaliacijos įspūdį. Tokia vizija atspindi ir viso prekės ženklo kūrybinę kryptį–nenušlifuotą, urbanistinę eleganciją, nesaldintą moteriškumą“, – sako dizaineris. Visa laikinosios parduotuvės koncepcija – nuo idėjos iki galutinio įrengimo –rūpinosi pats R. Kalinkinas, kuriam didelio masto muzikos, meno ir kino scenografija – aistringas hobis.

Roberto Kalinkino ruduo

Naujai parduotuvei – speciali kalėdinių dovanų linija

Mados namai specialiai šiam projektui paruošė visiškai naują kalėdinių dovanų liniją, kurioje – nuo šiltų pirštinių ir dekoruotų kepurių iki rankų darbo papuošalų bei ypatingo jaukumo riboto leidimo namų apsiausto-paltuko, kurį galima dėvėti aštuoniais skirtingais būdais.

Man pačiam Kalėdos yra labai svarbi šventė, o dovanųrinkimas – maloniausias laiko leidimo būdas gruodį. Norėjau pasiūlyti dovanas, kurios pulsuotų asmeniškumu ir emocija“, – šypsosi R. Kalinkinas.

Neseniai grįžę iš Paryžiaus mados savaitės, kur pristatė būsimą pavasario/vasaros 2016 kolekciją, mados namai sulaukė išskirtinio dėmesio ir užsakymų.

Rudens sezono tarptautinės spaudos dėmesį vainikavo mados namų pasirodymas „Vogue India“ viršelio istorijos fotosesijoje su viena žymiausių Indijos aktorių Deepika Padukone, socialinėje medijoje turinčia per 30 milijonų sekėjų.

Roberto Kalinkino ruduo


Komentuok:
*Reklama