Menu
 
 

Šeštadienį – nemokama dizaino mugė „Uptown Market“

2015 11 05  20:32  |  Aktualijos

Šeštadienį - nemokama dizaino mugė „Uptown Market“

Nuotraukos: organizatorių. Instinct

Šį šeštadienį, lapkričio 7 d., Vilniuje esančiose „Radio Lofts“ patalpose vyks lietuviško dizaino mugė „Uptown Market“, į kurią norintys pamatyti ir įsigyti vietinių kūrėjų vienetinius darbus galės patekti nemokamai.

„Tai jau yra jau penktasis „Uptown Market“, kurį organizuojame, ir kaskart jis pritraukia vis daugiau žmonių – įdomių, išsilavinusių, turinčių gerą skonį“, – sako mugės viena iš organizatorių Živilė Diavara.

Šįkart dalyvauti „Uptown Market“ panoro virš 100 drabužių, aksesuarų ir kitokių dizaino objektų kūrėjų, tačiau organizatoriai atrinko tik 25. Didžioji dalis jų – neseniai startavę kūrėjai arba, priešingai, įsitvirtinę vardai.

Šeštadienį - nemokama dizaino mugė „Uptown Market“

Kotè

25 lietuviško dizaino kūrėjai – tik vieną dieną po vienu stogu

Savo drabužius šiame „Uptown Market“ pristatys pasižymėję lietuvių dizaineriai Aleksandras Pogrebnojus, Diana Paukštytė, Lietuvoje besisvečiuojanti dizainerė Carolina Kmit ir kiti.

Tarp naujų drabužių dizainerių vardų šiemet atsirado „B Urban“, „3.14“, „Kotè“, „DUE Fashion“, „Instinct“ ir daugelis kitų. Pavyzdžiui, „atsikeli ir varai“ kūrėjai dizaino mugėje dalyvaus su nauja šaltojo sezono kolekcija „atsikeli ir juodai“.

Vien drabužiais ir aksesuarais nebus apsiribota. Pavyzdžiui, knygų lentyną namams sukomplektuos Modernaus meno centras, o gardžios kavos išvirs Vilniaus senamiestyje kavas kuriantys „Crooked nose & Coffee Stories“. Jaukų miega po visko užtikrins jau plačiai pamėgta naujiena – „wake me not“.

Šeštadienį - nemokama dizaino mugė „Uptown Market“

Wake me not

Mugė vyks kūrybos konferencijos What’s Next?“ metu

„Uptown Market“ gimė pernai per kūrybos konferenciją „What’s Next?“. Šiemet ši dizaino mugė ir toliau vyks šios konferencijos metu. Patekimas į mugę bus pro atskirą įėjimą ir nemokamas.

Po didžiulio pasisekimo nuo pat pirmojo karto, lietuviško dizaino mugė gavo „Uptown Market“ (liet.k. „Aukštamiesčio turgus“) vardą ir dabar vyksta kas sezoną. Kita numatyta prieš pat Kalėdas ir bus orientuota į paskutinės minutės dovanas.

Šeštadienį - nemokama dizaino mugė „Uptown Market“

DUE Fashion


Komentuok:
*Reklama