Menu
 
 

Ruduo su Lacoste

2009 11 02  02:31  |  Aktualijos

Sakoma, kad sportas ir mada yra nuobodus derinys, neturintis nė žiupsnelio elegancijos bei gracijos. Juk patogumu bei laisvumu nepasižymi nei aukštakulniai, nei korsetas, kurie ir yra laikomi tikraisiais aukštosios mados simboliais. Tačiau Lacoste mados namai kaip visuomet laužo stereotipus. Šių metų Niujorko mados savaitėje dizaineris Christophe Lemaire žiūrovams pateikė lengvą, šviesią, gaivią bei laisvą 2009-ųjų rudens-žiemos sezono drabužių bei avalynės interpretaciją.

Ši Lacoste mados namų pristatyta kolekcija dvelkė žavesiu. Figūruojantis paprastumas bei minimalizmas buvo malonus kiekvieno salėje sėdinčiojo akiai. Keista, bet modeliai nebuvo papuošti nei aksesuarais, nei ekstravagantišku makiažu. Kitaip tariant, natūralumas vėl grįžta ant podiumo. Tai, kad modeliams juodu pieštuku buvo paryškintos akys bei tik blizgesiu švelniai perbrauktos lūpos, leido pajusti, kaip subtiliai stengtasi išlaikyti šviesios, lengvos aprangos bei makiažo visumą.

Lacoste

nuotraukos: lacoste.com

Lacoste

Lacoste

Dizaineris Christophe Lemaire kasdienius treningus pavertė itin stilingais bei originaliais drabužiais, skirtais vilkėti ne tik darbe. Plačios kelnės aukštu arba, atvirkščiai, pažemintu liemeniu, puikiai derėjo prie laisvo, trikotažinio „viršaus“ arba vyriško stiliaus marškinių.

Lacoste Lacoste

Lacoste

Lacoste

Kuomet modeliai pasirodė supami vandens gelmių mėlynumo, kiaušinio trynio geltonumo, kraujo raudonumo, ryškios rožinės, akių rudumo, kreminės bei kitų spalvų fone, Lacoste kolekcijos drabužiai atrodė itin sportiškai, tačiau taip pat buvo juntama ir paryžietiška elegancija.

Lacoste Lacoste

Dizaineris teigė, kad sukurti šią kolekciją jį inspiravo ankstyvasis kosminis amžius arba tiesiog 60-ieji, Andre Courrèges kūriniai bei futuristiška princesės Lėjos iš kino filmo „Žvaigždžių karai“ apranga.

Būtina paminėti, kad avalynė taip pat puikiai derėjo prie gaiva bei rudeniniu šaltuku dvelkiančių drabužių. Verstos odos, vienspalviai, švelnių paletės spalvų batai ilgais aulais atrodė itin patogūs bei maloniai apglėbiantys koją.

Lacoste _shoes

Valiūkiško žavesio modeliams suteikė mini sijonėliai bei galvos apdangalai: vilnonės kepurės, dideli kapišonai bei šaliką primenantys gaubtai, iš kurių laisvai krito garbanos. Šis įvaizdis sukūrė savimi pasitikinčios, drąsios, žaismingos, turinčios humoro jausmą, o tuo pačiu ir rimtos moters įvaizdį.

Lacoste

Lacoste

Lacoste

Lacoste

Tau turėtų patikti:

 

Komentuok:
*Reklama