Menu
 
 

Ruduo su Lacoste

2009 11 02  02:41  |  Aktualijos

Podiumu taip pat žingsniavo modeliai, pristatę vyriškąją Lacoste mados namų kolekcijos pusę šių metų rudens-žiemos sezonui. Jie atrodė itin stilingai bei žaviai. Klasikinio sukirpimo kelnės, laisva, iš pažiūros paprasta viršutinė aprangos dalis, sportiniai, tačiau originalūs batai sukūrė tikrą vėjavaikio įvaizdį. O štai liemenę primenantis megztukas bei ilgas vienspalvis paltas vaikinui leido pasijusti tikru širdžių ėdiku. Net neabejoju, kad gatvėje išvydusios tokį „saldainiuką“ moterys net aiktelėtų iš tokio stulbinančio vyriško žavesio.

Lacoste Lacoste

Vyraujančios spalvos, kaip ir moterims sukurtuose Lacoste drabužiuose, buvo pilka, tamsiai mėlyna, juoda bei šviesiai ruda. Tai tipiška rudens kolekcijos paletė, tiksliausiai pabrėžianti šio metų laiko nuotaiką bei sukurianti atitinkamą atmosfera. Tačiau tam, kad kolekcija nepaliktų blankaus įspūdžio, modelių užnugaryje mirguliavo ryškios ir tikrai rudens neprimenančios spalvos: tamsiai rožinė, žalia, raudona, mėlyna, electro, violetinė bei ruda.

Itin puikiai atrodė modeliai papuošti tamsiais drabužiais. Juk neveltui sakoma, kad juoda yra elegancijos spalva. Vaikinų apranga tiesiog žėrėjo kokybe, tad ir pasitikėjimu, rodos, tryško podiumu žengiantys modeliai.

Lacoste Lacoste

Keista, tačiau dizaineris, nežinia, atsitiktinai ar specialiai, bet vis dėlto akivaizdžiai, stengėsi parodyti, kad Lacoste drabužiai yra skirti visiems. Pavyzdžiui, net ir „mamyčiukus“ sėkmingai bandyta paversti stilingais vaikinais. Klasikinio tipo kelnės, dryžuotas, matinių spalvų megztukas bei itin originalūs batai buvo puikus derinys – neįpareigojantis, laisvas, o tuo pačiu ir leidžiantis išlaikyti savo stilių bei individualumą.

Nors pagrindinė spalva, vyraujanti Lacoste mados namų dizainerio sukurtuose drabužiuose, buvo pilka, kolekcija tikrai neatrodė nuobodi. Originalumas, sportiškumas, kuris derinamas su elegantiškumu, buvo pagrindinis jos bruožas. Laisva, patogi apranga pabrėžė modelių pasitikėjimą savimi, individualumą bei nepriklausomybę.

Christophe Lemaire pristatė „rudeniškai žiemišką“ kolekciją, kuri yra pritaikyta kiekvieno iš mūsų figūrai bei atitinka net pačius principingiausius poreikius. Tad, brangieji, pasipustykite padus ir keliaukite į artimiausią prestižinę „boutique“ ieškoti drabužių, pažymėtų Lacoste inicialais.


Komentuok:

*Reklama