Menu
 
 

Rugsėjo mados leidinių apžvalga

2013 09 18  20:19  |  Aktualijos

Rugsėjis madoje atstoja sausį – tai mums visad lyg nauja, įkvepianti pradžia. Todėl šio mėnesio mados žurnalų numeriai tokie svarbūs ir stori. Jiems ruošiamasi ilgai ir kruopščiai, parenkant geriausius industrijos modelius ir fotografus, įdomiausius podiumų hitus, o pagrindinei fotosesijai dažniausiai kviečiamos garsiausios žvaigždės. Žurnalų redakcijos pateikė plačiausią spektrą rugsėjo fotosesijų, iškilmingai švenčiančių naująjį sezoną. O gal reikėtų sakyti – naujus mados metus?

Juodos galia

 Doutzen Kroes

Ispaniško Vogue pagrindinėje fotosesijoje puikuojasi olandė Doutzen Kroes. Ji – rugsėjo numerių žvaigždė. Jos darbų aplanke net 4  Vogue ir 3 skirtingi prancūziško Elle viršeliai. Ir visa tai – per vieną mėnesį! Šiai fotosesijai modelį rengė mados industrijos legenda, stilistė Carlyne Cerf de Dudzeele. Visiškai juodi įvaizdžiai parodo šios spalvos gebėjimą prisitaikyti prie kiekvieno stiliaus.

Burleska, mada ir šlovė

Carmen Carrera

Vienai iš savo fotosesijų W žurnalo redakcija nusprendė vėl pasikviesti burleskos šokėją, transvestitą Carmen Carrera. Prieš fotografo Steven Meisel objektyvą „šokėja“ elegantiškai ir viliokiškai pozavo, stebint ją susižavėjusiai publikai, o stilistas Edward Enninful virtuoziškam Carmen Carrera pasirodymui parinko įkvepiančius apatinių ansamblius.

Bon Voyage!

Guinevere Van Seenus

Jausminga kelionė į nežinią, melancholiškas manekenės Guinevere Van Seenus žvilgsnis ir šviesų žaismas. Ukrainietiškasis Vogue, pasikvietęs fotografą Cuneyt Akeroglu, rugsėjui sukuria bene jausmingiausią ir labiausiai širdį paliečiančią fotosesiją. Modelis vilki elegantiškiausius šio sezono rūbus Juk jei jau keliauti, tai tik stilingai.

Tendencijos pagal Vogue Italia

Sam Rollinson ir Ashleigh Good

Itališkas Vogue nebūtų itališku Vogue, jei nepristatytų šio sezono tendencijų kitu kampu – keistu ir lengvai gąsdinančiu, užduodančiu mįsles ir keliančiu klausimus, ką fotosesija gi galėtų reikšti… Prieš fotografą Craig McDean pozuoja bene įdomiausi ir greit į aukštumas kylantys šiandieninės modelių industrijos veidai – Sam Rollinson ir Ashleigh Good. Tamsios lūpos, šlapių plaukų efektas, šiurpuliuką keliančios šypsenos ir keisti ženklai. Šio žurnalo redakcija tikrai žino, kaip prikaustyti skaitytojų žvilgsnius.

Paryžius prieš saulėtekį

Carolina Sjostrand

Gatvių žibintais nušviestos naktinės Paryžiaus gatvės, laukiančios netrukus jas pažadinsiančios saulės… Bet iki aušros dar yra laiko – ir čia jomis vaikšto eklektiška paryžietė, kurią įkūnija Carolina Sjostrand. Beretė, kaklo skarelė ir spalvotos pėdkelnės – naujausi ir įdomiausi sezono aksesuarai, kuriuos parinko stilistas Samuel François. Įvairiausiu kampu ir romantiškiausiose vietose modelį užfiksavo fotografas Serge Leblon.

Prima Donna

Catherine McNeil

Modelis Catherine McNeil rugsėjo britų Vogue puslapiuose įsijaučia į naują rolę – ekstravagantišką, bet stilingą damą. Retro temos istoriją fotografavo Mario Testino. Ikvėpta moteriškumo atgimimo šį šaltąjį sezoną, stilistė Lucinda Chambers renkasi gėlėmis margintus modelius, išdidintus siluetus ir apnuogintus pečius.  Tikra britiška aukštuomenės dama su originaliu stiliaus pojūčiu.

Keistas grožis

Keistas grožis

Prancūziškas Vogue metai iš metų pristato įspūdingų kolekcijų fotosesijas. Kaip dar įdomiau pateikti naujausią dizainerių kūrybą? Dazed and Confused žurnalo redakcija lengvai rado atsakymą į šį klausimą. Bordo fonas, pozavimo meną išmanantys modeliai, saiko jausmas įvaizdžiuose ir nežemiškas makiažas.  Guašo pagalba deformuoti veidai ir išdažyti kūnai neleidžia nė sekundei atitraukti akių.  Šiuos įspūdingus kadrus sukūrė fotografas Daniel Jackson.

Paryžiečiai

Prancūziško Vogue fotosesija

Nors pagrindinė šio mėnesio prancūziško Vogue fotosesija patraukia akį netikėtu makiažu, derinių pasirinkimu ir kraštovaizdžiu, neįmanoma nepastebėti kitos šios redakcijos fotosesijos, skirtos rugsėjo numerio priedui. Kas galėtų perteikti sostinės dvasią geriau nei prancūziško Vogue komanda? Fotografas David Bellemere modelius judesyje pagauna Paryžiaus gatvėse. Koketiškas šunų vežiojimas, nuotaikingas apsipirkinėjimas, susitikimas su draugėmis bei romantiškų porų kadrai. Nuotraukos, keliančios baltą pavydą.

Griežtas minimalizmas

Iselin Steiro

Amerikietiško Harper‘s Bazaar rugsėjo numerį papildo šalto minimalizmo dozė. Joje pristatomi prabangiausi klasikinės juodos ir baltos spalvos sezono paltai. Manekenės Iselin Steiro, užfiksuotos fotografo Daniel Jackson, veidas rimtas ir atšiaurus, o pozos saikingos. Ši formulė leidžia visiškai susikoncentruoti ties stilisto Alastair McKimm parinktais paltais ir jų struktūra – svarbia rudens aktualija.

Sezono įvairovė

Įvairovės

Nuotraukos: TFS

Kinų Vogue kartu su savo rugsėjo numeriais visad švenčia ir gimtadienį. Šįkart jis jau aštuntas. Ta proga – ir aštuoni stulbinantys viršeliai bei pagrindinė numerio fotosesija. Joje ne tik skirtingi aštuoni modeliai, bet ir įvairiausi dizainerių pasiūlymai šaltajam laikotarpiui, fotografuoti šeimyninio fotografų dueto Inez ir Vinoodh. Fotosesija, pavadinta „Įvairovės“ vardu, atskleidžia skirtingus sezono veidus ir taip pat švenčia šios mados biblijos istorijos žingsnelius Kinijoje.


Komentuok:
*