Menu
 
 

Šalin tiesinimo žnyples: tegyvuoja garbanos!

2024 05 10  18:34  |  Aktualijos

Šalin tiesinimo žnyples: tegyvuoja garbanos

Natūralumo, laisvės ir dinamikos šioms garbanoms suteikia gili šokolado spalva ir kontrastingas kirpimas su madingais ilgais kirpčiais. Toks kirpimas nereikalaus didelės priežiūros ir net atsikėlus ryte, plaukai atrodys taip pat puikiai.
Nuotraukos – Nerijus & Gintarė ©

 

Sodrus, gilus ir žemiškas spalvynas, minkštos, purios, laisvės kupinos formos, S bangomis vilnijančios sruogos ir išraiškingos garbanos – visa tai dominuoja šių metų madingose plaukų tendencijose, kurias naujausioje kolekcijoje pristatė kūrybinė stilistų komanda byAtwins.

 

Šokoladas, sirupas ir kokakola

Nuo Pantone 2024 metų spalva paskelbto persiko iki atlikėjos Dua Lipa išpopuliarintos kokakolinės vyšnios – pasaulio top atspalviai žaibiškai kraustosi į plaukus ir diktuoja madas bei klienčių norus.

„Pristatydami šių metų kolekciją, pagrindinį akcentą dėjome ant dabar ypač populiarios žemiškumo temos: todėl nebėra žybsinčių spalvų, akinančio baltumo, jį keičia žemiškos, sodrios, gilios spalvos – ir net šviesiuose plaukuose privalomas spalvinis gylis. Ar tai būtų sabalo žvilgesio kupina šokoladinė, ar sirupinė, lyg iš pablukusio 90-tųjų atviruko nužengusi vadinamoji „old money blond“ – šviesi šilto smėlio spalva“, – dalijasi byAtwins meistrė Alvita Vespenderytė.

Beje, 90-tųjų įtaka madoms ir tendencijoms neslopsta jau trečius metus iš eilės: šis spalvingas ir įvairialypis dešimtmetis iki šiol kaitina stiliaus kūrėjų fantaziją ir įvairiausiais pavidalais bei interpretacijomis atsispindi tiek podiumuose, tiek gatvės madoje.

„90-tųjų nuotaika atgyja plaukų siluetuose: milžiniška kirpčių ir jų ilgių įvairovė, varijuojantys bob‘ai – vien mūsų kolekcijoje buvo parodyti net du prancūziškojo bobo variantai; taip pat wolf-cut kirpimai – visi šie siluetai yra modifikuotos 90-tųjų stilistikos versijos. Pagrindinis skirtumas, kad chuliganiškas formas mes tik imituojame aukštos meistrystės, sudėtingais 3D kirpimais ir ne mažiau techniškais dažymais. Tad iš tiesų toks kirpimas – tarsi prestižinio prekės ženklo plėšyti džinsai: lyg ir plėšyti, bet vis tiek alsuojantys prabanga“, – apie šio sezono mados dvilypumą pasakoja stilistė Ieva Mašauskienė.

 

Šalin tiesinimo žnyples: tegyvuoja garbanos

Maždaug taip atrodytų į plaukus perkelta šių metų Pantone spalva Peach Fuzz. Jaunatviška, kupina moteriškos energijos su S formos bangomis, ir kartu natūralumo, išspinduliuojamo sveiku plaukų žvilgesiu.

 

Šalin tiesinimo žnyples: tegyvuoja garbanos

Maždaug taip atrodytų į plaukus perkelta šių metų Pantone spalva Peach Fuzz. Jaunatviška, kupina moteriškos energijos su S formos bangomis, ir kartu natūralumo, išspinduliuojamo sveiku plaukų žvilgesiu.

 

Šalin tiesinimo žnyples: tegyvuoja garbanos

Tikrasis tiesių plaukų prancūziškas bobas, kurio vėsią žemiškai šviesią spalvą papildė kuo daugiau tūrio kuriantis kirpimas – todėl net ploni modelio plaukai atrodo gausūs ir purūs, o dėl tinkamai parinkto ilgio pabrėžiamas ilgas grakštus kaklas.

 

Kviečia mokytis mylėti savo garbanas

Kirpimuose ir šukavimuose dominuoja minkštumas, purumas, daug tūrio, laisvės, bet kartu ir natūralaus sveiko žvilgesio. O ypač – garbanų!

„Kaip mes nuolat kartojame Lietuvos kirpėjams: mokykite savo garbanotus klientus mylėti garbanas ir jas tinkamai prižiūrėti bei formuoti – tai tiesiausias ir paprasčiausias kelias į madingą 2024 metų įvaizdį!“ – sako byAtwins lektorius, plaukų stilistas Anatolijus Pajanok.

Net jei tos garbanos – vyriškos: tarsi Timothee Chalamet ar Harry Styles garbanotų plaukų formos, be dinamiškai išskustų šonų, bet su klasikos dvelksmu ir prabangos suteikiančiu vyriškai formai būtinu formos kvadratu.

 

Šalin tiesinimo žnyples: tegyvuoja garbanos

Tendencija Old Money diktuoja, kad mažiau yra daugiau, todėl dominuoja šilto atspalvio, sirupinės, biskvitinės spalvos ir vientisumas, švara, tvarkingumas. Mažiau iškarpymų – daugiau dėmesio plaukų kokybei.

 

Šalin tiesinimo žnyples: tegyvuoja garbanos

Madinga išlieka vario spalva, ypač einanti ne per geltoną, bet per raudoną atspalvį.
O kad dinamiška spalva būtų subalansuota, ji derinta su trumpu, bet elegantišku, ovalo formos moterišku kirpimu.

 

Plaukų turi būti daug!

Tai dar viena neišvengiama tendencija, kartais dar vadinama big-head. Ir ne, tai ne Peggy Bundy išpūsti tortai ant galvos iš „Vedęs ir turi vaikų“ – bet natūraliai atrodantys, vešlūs, gausūs ir tarsi nerūpestingi šukavimai.

„Ką daryti plonesnių, silpnesnių plaukų savininkėms? Optiškai šiek tiek pagelbės šviesesnė plaukų spalva, tačiau labiausiai – inovatyvūs naujos kartos plaukų formavimo produktai. Pavyzdžiui, tūrio suteikiančios plaukų putos“, – pataria A. Vespenderytė.

 

Šalin tiesinimo žnyples: tegyvuoja garbanos

Viena šiuo metu geidžiamiausių paauglių ir jaunų merginų spalvų – Cherry Cola, dar vadinama Dua Lipos spalva. Tačiau atsargiai: pakanka bent kažkiek nukrypti į netinkamą atspalvį, ir vietoje prabangos gausite turginę baklažaninę spalvą!
Kirpimas: su madingais kirpčiais, kuriant vėjyje ištaršytą emociją, bet išlaikant ilgį, leidžiantį prireikus plaukus susirišti.

 

Šalin tiesinimo žnyples: tegyvuoja garbanos

Palikti ilgesni plaukai galvos šonuose suteikia klasikos ir prižiūrėtos prabangos emociją.
O S forma subanguoti plaukai galuose specialiai užriesti – suteikiant daugiau vyriškos energijos. Beje, tokio tipo plaukų tekstūrą turi nemaža dalis Lietuvos vyrų: parinkus tinkamą kirpimą ir priemones, pats žmogus gali nesunkiai tokį efektą išgauti kiekvieną dieną.

 

 

Kreditai:

Tendencijos, kirpimai ir dažymai: byAtwins 

Kostiumai: Airida Skrickienė 

Stilistė: Ula Kotryna Tuleviciute

Makiažas: Greta Juozaponytė & Justė Vaškevičiūtė

Nuotraukos: Nerijus & Gintarė 

Partneriai: Nook, evo, Cloud9, Bmac


Komentuok:
*Reklama