Menu
 
 

Sandra Yushka ir gamtą mylinčios miesto estetės

2018 05 14  21:49  |  Aktualijos

Sandra Yushka

Nuotraukos – Rasa Nebasa ©

„Dabar – atradimų, potyrių, nuotykių metas. Kai norisi mėgautis lengvumo jausmu, nustumti rūpesčius į šalį. Tai metas, kai aplanko kažkoks neapsakomas laimės pojūtis, rodos be jokios ypatingos priežasties, norisi šypsotis, leisti laiką su artimaisiais, planuoti ypatingas gyvenimo šventes, bei tiesiog džiaugtis buvimu čia ir dabar“, – apie naujausią kolekciją pasakoja Sandra Yushka.

Sandros Yushkos kolekcijoje dominuoja švarūs, architektūriški siluetai bei minimalistinė estetika. Tačiau ne veltui dabar – vasara. Todėl kai kur įprastą simetriją keičia valiūkiška asimetrija, griežtos linijos nejučia pereina į vėjyje besidraikančius kontūrus.

Sandra Yushka

Sandra Yushka

Kaip ir ankstesnėse kolekcijose, didelis dėmesys skirtas estetikos ir komforto dermei. Naudojami kimono tipo kirpimai, platintos rankovės, didelės išraiškingos kišenės, kai kur žaismingumo priduoda raukinukai, funkcionalūs dirželiai, apnuoginti pečiai. Patogūs drabužių kirpimai leidžia laisvai judėti, drąsiai gyventi, leistis į nuotykius, atradimus.

Vasariškai kolekcijai dizainerė pasirinko tokius natūralius audinius, kaip medvilnė ir viskozė. Kai kur atsiranda ir romantiškas bei lengvas tiulis. Pasirodo ir gaivios spalvos: žydra, pieno baltumo, kreminė, žalia ir šio sezono topas – alyvinė. Kaip visada, nepamirštos ir juodos spalvos gerbėjos.

Sandra Yushka

Sandra Yushka

Naujausioje kolekcijoje rasite kelis skirtingus vasariškus švarkelius, be kurių Sandra Yushka sako neįsivaizduojanti šiltų vasaros vakarų, sukneles, kurios pasirinkus tinkamus aksesuarus tiks tiek kiekvienai dienai, tiek ir ypatingomis progomis, taip pat oversized tipo marškinius bei kelias puošnias opcijas vasaros šventėms.

Sandra Yushka

Sandra Yushka sako, kad jai imponuoja tiek urbanistinė aplinka, miesto horizontai, tiek ir gamta: „Tai du pasauliai, be kurių pati neįsivaizduoju savo vasaros: vakarai ant miesto stogų terasų, pievos ir ežerai. Visa tai yra suderinama. Kurdama galvoju apie tai, kad siluetas, naudojamos detalės būtų tvarūs, nepavaldūs laikui ir aplinkai. Galbūt todėl man yra artimiausia minimalistiška estetika. Tačiau visada jaučiu romantišką polėkį“.

Sandra Yushka


Komentuok:
*Reklama
DNO