Menu
 
 

Sandra Yushka rudens-žiemos 17/18 kolekcija

2017 10 25  20:16  |  Aktualijos

Sandra Yushka

Nuotraukos – Rasa Nebasa ©

Sandra Yushka pristato rudens-žiemos kolekcijos, kurią sukurti įkvėpė akmenys, uolienos, ledas ir šiek tiek ugnies.

Šiais metais Sandra Yushka ypatingą dėmesį skyrė audinių faktūroms ir spalvoms, kurios, pasak dizainerės, primena atšiaurių planetų paviršių. Kolekcijoje dominuoja Merkurijaus, Saturno, Marso spalviniai tonai.

Kolekcijoje vyrauja griežtos formos, minimalistinės linijos, kampuoti ir simetriški kirpimai, kurie nejučia persipina su lengvu, neįprastos tekstūros audinių plazdėsiu bei netikėtai transformuoja griežtus kirpimus.

Sandra Yushka

Sandra Yushka

„Ruduo – melancholiškas metas, kai artinasi žiema, saulė atitolsta ir viskas kuriam laikui apmiršta. Gamtoje įsivyrauja sąstingis ir ateina ilgas laukimo metas. Kuriant šių metų rudens-žiemos kolekciją mane įkvėpė atšiaurios gamtos įvaizdis, uolienų ir akmenų faktūros. Iš planetos, kurią retai liečia saulės spinduliai, sklindantis šaltis,” – apie inspiracijas kalba Sandra Yushka.

Sandra Yushka

Sandra Yushka - SwO magazine

Sandra Yushka - SwO magazine

Dizainerė atskleidė, kad šiemet kolekciją įkvėpė asmeninė patirtis. „Esu du metus praleidusi visiškoje šiaurėje, už poliarinio rato. Tenai, kai ateina žiema, žinai kad ateina ir tamsa. Tamsa trunka beveik pusmetį. Šis periodas tampa tarsi simboliniu laukimo metu, kuomet lauki ne tik pavasario, bet ir šviesos. Tokiais momentais pajunti planetos, kosmoso didybę bei galybę. Supranti, kad gyveni ne mieste, sodyboje ar kaime, o esi kažko didesnio dalis. Pajunti laikinumą, nelieka jokių žmogiškų rūpesčių ir susireikšminimų, jauti gyvenimo esmę ir džiaugsmą tiesiog būti.”

Sandra Yushka

Sandra Yushka - SwO magazine

Sandra Yushka - SwO magazine

Sandra Yushka - SwO magazine

Sandra Yushka - SwO magazine

Fotografė – Rasa Nebasa

Meno direktorius – Tadas Karpavičius

Vizažistė – Žaneta Jasiūnė

Modelis – Patricija Pabalytė

Prodiuseris – Marius Tr

Stilius ir drabužiai – Sandra Yushka

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO Records