Menu
 
 

Dvi muzikos legendos vienoje scenoje

2015 08 11  15:50  |  M.I.C. Naujienos

Dvi muzikos legendos vienoje scenoje

Nuotraukos: Dariaus Kučio, organizatorių archyvas.

Rugpjūčio mėn. Lietuvos klausytojai turės unikalią galimybę išgirsti dvi scenos legendas vienoje scenoje. Mighty Mo Rodgers mūsų šalyje jis lankysis antrą kartą ir vėl kvies visus pasinerti į klasikinį bliuzą. Praėjusiais metais sužavėjęs Lietuvos publiką, šią vasarą atlikėjas turi parengęs muzikinę staigmeną, kartu su juo pasirodys žinomas world music atlikėjas Baba Sissoko –  autentiškų Malio muzikinių tradicijų tęsėjas, eksperimentuojantis su džiazo, bliuzo, roko muzikos stiliais.

Mighty Mo Rodgers yra nepaprastai originalus dainininkas ir dainų tekstų autorius, eklektiškai ir be galo jausmingai apjungiantis savo gyvenimo patirtis unikaliame bliuzo muzikos pavidale. Šio pasaulinės klasės atlikėjo muzika yra tarsi šviežio oro gūsis bliuzo ir R&B muzikos pasaulyje, žaismingai sujungiantis socialinius komentarus su patraukliu šiuolaikišku skambesiu. Per 50 kūrybos metų Mighty Mo grojo su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Sonny Terry, Brownie McGhee, Etta James. Šiais metais atlikėjas buvo pakviestas koncertuoti „Oskarų“ teikimo vakarėlyje.

Dvi muzikos legendos vienoje scenoje

Mighty Mo Rodgers įrodo, kad bliuzas yra geriausia poezija, kokią turi juodaodžiai amerikiečiai. Dainų tekstuose atsispindinčios asmeniškos temos bei  kasdienio gyvenimo tiesos žavi ir kviečia įdėmiau suklusti, ką mums pasakoja bliuzas. Iš pačių sielos gelmių sklindanti Mighty Mo Rodgers muzika geba niūriausias mintis ir patirtis pakeisti į daug šviesesnes emocijas.

Kartu su charizmatiškuoju bliuzmenu į sceną lips dainininkas ir multiinstrumentalistas Baba Sissoko – autentiškų Malio muzikinių tradicijų tęsėjas, eksperimentuojantis su džiazo, bliuzo, roko muzikos stiliais. Dar vadinamas žmogumi – orkestru, Baba Sissoko valdo septynis instrumentus (tamani, ngoni, balafonu, calabass, gitara, sildrum, kamelngoni ir kt.). Grojęs su Stingu, Habib Koite, Youssou N‘Dour, „Buena Vista Social Club“ ir kitomis muzikos žvaigždėmis, Baba Sissoko yra žinomas kaip vienas geriausių tradicinių Vakarų Afrikos „kalbančių būgnų“ (tamani) meistrų.

Rugpjūčio 18d. 19val. Piano.lt terasa, Vilnius.

Rugpjūčio 19d. 19val. LRT Opus terasa Ryšių kiemelyje, Kaunas.

Dvi muzikos legendos vienoje scenoje


Komentuok:
*Reklama