Menu
 
 

Skanus meniu šeštadienio nakčiai: „Sugar Bassin”

2014 04 10  15:32  |  M.I.C. Naujienos

Sugar Bassin

Renginio įvaizdinė fotosesija. Organizatorių, TWODICKS nuotr.

Fotografai: TWODICKS.
Stilius: Aura Narmontaitė.
Plaukų stilius: Robeen SnapBack.
Makiažas: Toma Kisieliūtė.
Fotografuota Paluknio aerodrome.

„Boiler Room“ serijose filmuotas duetas Anushka – Max ir Victoria iš Braitono – krito į akį ir renginių serijos „Sugar Bassin“ organizatoriams. Komanda ne tik nusižiūrėjo future bass duetą, bet ir pasistengė, kad jis apsilankytų Vilniuje, tad jau šį šeštadienį Anushka kurstys judesiui ir šėlsmui klube Opium.

Šie bass krypties debiutantai netrukus jau sūpuos pirmąjį savo rimtą muzikinį kūdikį – Gilles Peterson ėmėsi leisti jų vinilą jam priklausančioje „Brownswood“ įrašų kompanijoje. Kuo išskirtinis šis duetas? Dėmesį iškart patraukia subtilus ir ne visad lengvai suderinamas bass ir vokalo žaismas, kuris anaiptol nėra pati lengviausia užduotis scenos atlikėjams!

Vilniuje užbaigsiantys Pabaltijo turą, Anushka savo svečiams gyvai surengs ir išankstinę būsimo vinilo premjerą, tad šis šeštadienis – puiki proga sulaukti naujų mėgstamo dueto kūrinių arba, jei dar nepažįstate, savo akimis išvysti perspektyvius šiandieninės bass srovės atlikėjus.

„Dažnai prodiuserio ir dainininko duetai taip ir pasilieka tik įrašų studijoje ir retai kada pamatysi juos už studijos ribų. Maišydami hip-hopo semplavimo (šabloninių ritmų ir melodijų, kurie klodais ir klojasi į dainą, – red.past.) principus, vokalą bei paveikti britiškos šokių muzikos istorijos, jie sukuria šį tą unikalaus,“ – įspūdžiais apie Anushka dalinasi vienas organizatorių, Vaiper Vitalijus Despotin.

Pasak Vitalijaus, jų naujausias singlas parodo kiek įvairesnį Anushka kūrybinį potencialą, nei vien bass ribos. Tiesa, čia išryškėja orientacija į Disclosure prodiuserių plėtojamus muzikinės stilistikos vandenis, tačiau, kol neišgirdome gyvai, išvadų nedarome! Juolab, kad artėjantis pasirodymas daug žadantis. Juk ką reiškia vien tai, jog dabartinė Anushka leidybos kompanija priklauso Gilles – vienam išrankiausių pasaulio melomanų!

„Sugar Bassin“ organizatoriai kaskart siūlo vis kitokį muzikinį meniu. Šeštadienio patiekalas – Anushka pasirodymas, tačiau „Sugar Bassin“ serija „visada aprėpia pakankamai plačią hip-hopo, vokalų, saldžių harmonijų ir laužytos ritmikos šokių teritoriją. Dueto pasirodymas – tik desertas! Pagrindinis vakarėlio variklis yra kaskart plėtojama vis skirtinga tema bei atitinkami atributai. Vieni jų – gilų bosą išspaudžianti, galinga garso sistema ir nuoširdi publika. Visos šios dalys ir yra „Sugar Bass“ kuras,“ – ryškiausiam savaitgalio vakarėliui artėjant atskleidžia Vaiperis.

Daugiau informacijos apie renginį:

https://www.facebook.com/events/693873207342068/695533650509357/?notif_t=like

Saldainiai prieš savaitgalį:

Sugar Bassin


Komentuok:
*Reklama
DNO