Menu
 
 

Pasiruošimas „Outlook“ pradėtas, ir Vilnius tai atšventė su Kahn bei Flowdan!

2014 04 15  16:27  |  M.I.C. Naujienos

Outlook Festival 2014 Launch Party @ Loftas, Vilnius

Ar žinote, kodėl vasarai neprasidėjus, mes jau nekantraujame, kad ji praeitų? Ne, anaiptol nėra taip, kad jos nelauktumėme. Tačiau tik jai pasibaigus, pirmosios rugsėjo dienos prognozuoja patį karščiausią sezono pratęsimą. Tad planuokitės atostogas ir jūs ir traukite su SwO bei Soundboys komanda į Outlook festivalį Kroatijoje!

Atlikėjų sąrašas ilgas, tad jei žinote tik Busta Rhymes ir Lauryn Hill, regis, metas maloniai muzikinei edukacijai. Pradėkite, užsukę štai čia: http://www.outlookfestival.com/2014-line-up/.

Jei tiek negana – vakaro skaitiniams siūlome portalo Ltzinios.lt interviu su Soundboys nariu ir viso Outlook skonio Vilniuje organizatoriumi Nikita Sever: http://lzinios.lt/lzinios/Zmones/paprasto-reiverio-gyvenimas/175910.

O sostinės line-up buvo štai toks:

Kahn ir Flowdan
Occult
Pablo Don
Cr-edit
Intakz
E-roott
Saga
Sibla
Duku

Nors Flowdan ir atrodė kiek pervargęs – ką tik atskridęs, savo VIP zonoje, lofto balkone, jis tiesiog sėdėjo sau ramiai susmigęs ant sofos, tačiau užlipęs ant scenos su akinamai baltu rankšluosčiu rankoje, įkvėpė ir… pradėjo savo nenutrūkstamą nakties monologą, paįvairintą žaidimu su publika ir minios valdymu, – jei buvote, turbūt ir jūs pasidavėte pakeistiems dainos žodžiams ir noriai skandavote juos lūpomis. Ką jau tas „Badman City“, dainuokime „Outlook City“ – juk to visą pusmetį ir lauksime. Beje, tai – bendra jo ir Kahn daina.

Ar ne per trumpai grojo atlikėjai? Gal kiek trumpokai, bet pažiūrėjus į ilgą jų sąrašą ir prisiminus, kada grįžome namo, gal geros pusantros paros ir nebūtume atlaikę. Be to, koncertas paliko poreikį muzikai – kai kurių dainos soundcloude pas mus vis dar sukasi ant repeato. Vadinasi, ne tik „šiaip atbuvome”, ir už tai ačiū Vilniaus garso berniukams. Tiesą sakant, skamba ne tik namuose – net ir aną šeštadienį, užėję pas Loraną į Cafe de Paris paklausyti jo diskografijos nuo A iki Z, įžengėme į vidų ne su kokia kita daina, o su ta pačia Badmannnnn.

Viso vakaro 2D vizualiais efektais rūpinosi Irie Pixel komanda (Didžioji Britanija). Regis, patenkinti liko visi – erdvė, pasak komandos, buvo pakankamai didelė, tad projekcijos atrodė įspūdingai (na, gerai, jie sakė – awesome). Nors jau pažėrėme nemažai muzikinių naujienų, dar vienas vardas, kurį verta įsiminti – tai Donatas, fotografuojantis Vataito vardu. Jis ne tik užfiksavo labiausiai įsijautusius, užsiropštęs ant scenos, bet ir gali sukelti jums baltą pavydą išsamia ir kokybiška nuotraukų  galerija. Šioje – nuo portretų iki festivalių!

O jūsų akims – vieną Vilniaus penktadienį praūžęs dub, regio, bass, dubstep, drum & bass bei ragga jungle vakarėlis su Kahn bei Flowdan – oficialus festivalio launch party, vykęs čia pat, naujamiesčio Menų lofte.

 

Muzika : Kahn ft. Flowdan / Black Box Records.

Video : Inga Lukankovaitė, Matas Dauginis.

Ačiū: SOUNDBOYS.LT, LOFTUI.


Komentuok:
*Reklama