Menu
 
 

„SLA“ dekoratyvinės kosmetikos apžvalga

2015 09 24  20:30  |  Aktualijos

„SLA“ dekoratyvinės kosmetikos apžvalga

SLA fluidinis makiažo pagrindas. Nuotraukos: autorės.

Kaip reaguotumėte, jei pasiūlyčiau jums savaitei atsižadėti savo pamėgtų kosmetikos priemonių ir jas pakeisti naujomis? Džiaugtumėtės? Būtų neramu? Smalsu? O jeigu bus bloga? O jeigu nepatiks? Panašūs jausmai sukosi galvoje, kai su „SLA Academy Vilnius“ įkūrėja ir vadove Grite ir jos didžiąją pagalbininke Simona sukirtome rankomis, kad aš visą savaitę, kiekvieną dieną naudosiu Serge Louis Alvarez (SLA) kurtą kosmetiką. Tegul prasideda spalvotas ir labai dailus eksperimentas.

Pradėkime nuo pažinties su SLA Paris kompanijos idėja. Pagrindinis kūrėjas ir kompanijos centras – Serge Louis Alvarez, profesionalus visažistas, charizmatiška asmenybė ir grožio fanatikas. Pagrindinis jo tikslas – kurti tokią profesionalią bei kasdieniam naudojimui tinkančią kosmetiką, kuri ne tik ilgai išliktų, būtų kokybiška, bet ir maksimaliai natūrali, draugiška odai, o jos naudojimas būtų patogus net ir neįgudusiai rankai. Kompanijos filosofiją galima apibūdinti vienu sakiniu: „Norinčioms būti gražioms ir žavioms, saugant ir gerbiant savo sveikatą bei aplinką“.

Makiažo bazės

Taigi, pirmas žingsnis kuriant tobulą dieninį ar vakarinį makiažą – tinkamai paruošta oda. Makiažo bazė padeda ilgiau išlikti makiažui, lygiau ir lengviau paskirstyti priemones ant odos ir idealiu atveju – padeda puoselėti odą. Dieniniam makiažui rinkausi SLA sertifikuotą organinę makiažo bazę, kvepiančią gaiviomis žolelėmis. Sudėtyje nėra parabenų ir kitų pavojingų ingredientų, priemonės nebando su gyvūnais, o 98 proc. sudedamųjų dalių – natūralios. Priemonė dailios rausvos spalvos. Tvirtas, kokybiškas, stiklinis buteliukas su patogia pompa užtikrina patogų priemonės naudojimą. Bazė greitai susigeria į odą ir ši tampa skaistesnė. Ant jos tepamas makiažo pagrindas tobulai sukimba su oda, oda ilgiau išlieka matinė, o makiažas laikosi daugiau nei 8 valandas.

Prieš vakarėlį ir ilgiau besitęsiančias dienas T zonai naudojau „SLA make-up studio finish“ bazę. Tai permatoma, gelinės tekstūros priemonė, kuri pasirūpina odos matiškumu, paslepia poras, užpildo raukšleles. Šio pagrindo didysis pranašumas – juo padengta oda kvėpuoja, o poros nekemšamos. Tai puiki alternatyva silikono bazėms. Naudoti priemonę yra labai malonu, bazę užtepus ant odos, ji tampa šilkinė ir švelni.

Makiažo pagrindas

SLA fluidinis makiažo pagrindas

SLA fluidinis makiažo pagrindas

SLA fluidinis makiažo pagrindas „Perfect glow“ yra tarpinis variantas tarp BB kremų ir tradicinių makiažo pagrindų. Man labiausiai patiko tai, kad šiuo makiažo pagrindu lengva kontroliuoti maskavimą ir norimą išgauti efektą. Vienas sluoksnis šio fluido užtikrina, kad oda atrodytų labai natūraliai ir gaiviai. Du sluoksniai paslepia nežymius trūkumus ir koreguoja odos tekstūrą. Žinoma, ypatingas malonumas, kad oda tampa švelni ir minkšta.

Mineralinė pudra

SLA ryžių pudra

SLA ryžių pudra

Iki šiol neteko išmėginti jokios HD ar permatomos birios pudros. Turėjau įtarimą, kad jos ypač balina veidą, tad tai „vienas žingsnis nuo ligotos išvaizdos“. SLA ryžių pudra turi ECOCET ir BIO sertifikatus, o netikėtai skambanti „ryžių“ sudedamoji dalis žadą kažką neįtikėtinai įdomaus. Pudra ant odos tampa permatoma. Jos pagrindinė funkcija – fiksuoti makiažo pagrindą. Ji nemaskuoja, nebalina, nenusieja veido miltais. Tai tobula priemonė norinčioms, kad veido oda ilgiau išliktų natūrali ir matinė.  Itin džiugus momentas – pudra neįtikėtinai skalsi, o jos kiekis palygtini tikrai didelis, tad šis produktas taps ilgalaike kosmetikos krepšelio investicija. P.S. priemonė tinkama ir vegetarams, gyvūnų mylėtojams, natūralios kosmetikos gerbėjoms.

Kontūravimo paletė

Kontūravimo paletė

Kontūravimo paletė

Taip, grožio pasaulio gyventojos eina iš proto dėl veido formavimo ir kontūravimo (ar girdėjote, kad populiarėja kontūravimo technika kodiniu pavadinimu „klounas“?). Ši paletė man nepasirodė išskirtinė ar netikėta, nes panašų produktą mielai naudoju kiekvieną dieną, o pagrindinis jam keliamas reikalavimas – tinkamas atspalvis, tinkama pigmentacija, lengvas sklaidymas. Šias tris savybes SLA paletė turi. Tobulai pigmentuota, tad nesunku reguliuoti ryškumą, natūralus atspalvis ir labai „teisinga“ priemonės konsistencija, tad šepetėliu darbuotis yra vienas malonumas. Tiesa, itin žavus privalumas – kokybiška ir patvari pakuotė, kurios viduje yra veidrodėlis, tad ją be didesnio rūpesčio galima nešiotis rankinėje.

Lūpų dažai

SLA Matt lipstick infinite velvet

SLA Matt lipstick infinite velvet

SLA Matt lipstick infinite velvet

SLA Matt lipstick infinite velvet

Didžioji mano silpnybė buvo patenkinta, o lūpų dažų deivė buvo maloninga. Visiškai kapituliuoju prieš SLA „Matt lipstick infinite velvet“ rudens – žiemos kolekcijos spalvas. Turbūt tik kita lūpų dažų maniakė supras tą atradimo džiaugsmą, kai ant lūpų nugula nematytas, naujas, matinis ir tobulai lūpų linkį pabrėžiantis atspalvis. Kolekciją sudaro keturios spalvos – trys skirtos raudonos spalvos variacijoms, viena – tobulas „nude“ atspalvis. Prie šio susižavėjimo pridėkime „superinę“ sudėtį – jojobos aliejus, augalinis vaškas (gaminamas iš palmių) ir „turbo“ pigmentacija. Šią sekundę noriu padaryti pauzę ir giliai atsidusti. Tai yra tie dažai, kurie užkariauja širdį, nesausina lūpų, išlieka net po gardžių pietų, o sudėtis patiks net radikaliausiai vegetarei.

Akių tušas

SLA natūralų akių tušą pasilikau pabaigai. Su juo įvyko momentas, kurį galima pavadinti „Charakterių nesutapimas“. Taigi kas nutiko? Jo sudėtis nuostabi – augalinis vaškas, keratinas, be parabenų. Puikiai pigmentuotas, puoselėja blakstienas, puikiai išlieka ant akių. Kliuvo du dalykai – rezultatas ant blakstienų itin natūralus ir šepetėlis pagamintas iš tuščiavidurių šerelių. Mano prioritetas tirštesnės ir riebesnės konsistencijos akių tušai su plastmasiniais dantukais. Va, čia mudu ir prasilenkėme. Taigi kam rekomenduočiau SLA tušą? Vienareikšmiškai visoms toms, kurios nori tik pabrėžti blakstienas, pirmenybę teigia sveikai, natūraliai atrodančiai išvaizdai, kurioms rūpi ne tik, kad blakstienos būtų padažytos, bet ir tai, kad  jos būtų puoselėjamos.

Savaitę su „nauju“ kosmetikos krepšeliu galima prilyginti trumpoms atostogoms nuo kasdienybės. Malonus jaudulys, naujos tekstūros, spalvos, dienoms ir vakarams pridėdavo šviežumo. O kur dar tas begalinis atradimo džiaugsmas ir komplimentai dėl gražios ir skaisčios odos arba lūpų, kurios negailestingai prikausto žavaus džentelmeno dėmesį.


Komentuok:
*Reklama