Menu
 
 

Spalvinga „Studio Toma“ kolekcija įamžinta lietuviškų džiunglių fone

2019 05 01  15:41  |  Aktualijos

Studio Toma

Nuotraukos – Greta Gedminaitė ©

Moterų ir merginų pamėgto mados prekės ženklo „Studio Toma“ kūrėja Toma Jankauskaitė pristato naują pavasario-vasaros sezono kolekciją „SS’19“. Gaiviomis, ryškiomis spalvomis ir pastelėmis pražydusioje kolekcijoje – devynių skirtingų kirpimų suknelės. Įvaizdinė modelių fotosesija buvo surengta išskirtinėje vietoje – VDU Botanikos sode Kaune.

Iš viso naujoje kolekcijoje – 29 suknelės, tarp kurių – ir klienčių jau pamėgti, ženklo vizitine kortele tapę modeliai bei keli visai nauji siluetai. „Šiltąjį sezoną pasitinkame akį traukiančiais „skanių“ spalvų audiniais, margintais taškeliais, gėlių motyvais, langučiais, dryžiais. Dalis suknelių – itin lengvos, su perregimu viršutiniu sluoksniu. Vis dažniau besidžiaugiant saule ir šiluma norisi ryškesnės, šviesesnės paletės, todėl ši kolekcija – žaisminga ir gaivi“, – pasakojo T. Jankauskaitė.

Studio Toma SS19

Studio Toma SS19

Dizainerė tradiciškai daug dėmesio skiria drabužio ilgaamžiškumui ir funkcionalumui. „Madoje sezoniškumo ribos vis labiau nyksta. Pastebime, kad klientės ieško drabužio ne vienai konkrečiai progai, todėl keliame sau užduotį kurti prie šiuolaikinio gyvenimo pritaikytus modelius, kuriuos lengva ir dėvėti, ir prižiūrėti. Ta pati suknelė dieną gali būti biuro drabužis, priderinus aukštakulnius, auskarus ir delninę virsti puošniu vakaro ansambliu, o atostogaujant puikiai derėti su sportiniais bateliais ar įsispiriamomis šlepetėmis“, – teigė dizainerė.

„Palaikau atsakingo vartojimo idėją tiek kurdama, tiek vilkėdama drabužius, todėl galiu tik patikinti – ta pati naujos kolekcijos suknelė tiks ir vasaros šventėms – krikštynoms, gimtadieniui, vestuvėms, ir kasdien einant į darbą, ir atostogaujant. Žinau, kad mano vasaros „must have“ bus lengvo audinio suknelė, sportiniai arba įspiriami bateliai ir šiaudinė rankinė“, – pasakojo „Studio Toma“ kūrėja.   

Jankauskaitė kviečia eksperimentuoti ir nebijoti suknelių vilkėti kartu su kelnėmis ar džinsais – ypač tų, kurios atsisega per visą modelio ilgį. Tokiu būdu sukursite ypač stilingą, šiek tiek bohemišką įvaizdį.

Studio Toma SS19

Studio Toma SS19

Atsižvelgiant į orus ir klienčių pageidavimus, kolekcijai parinkti natūralūs audiniai – medvilnė, viskozė, o dėl tokių savybių kaip praktiškumas, patogumas naudotas poliesteris. Medžiagas dizainerė gabenosi iš Olandijos ir Vokietijos.

Kolekcijos „SS’19“ fotosesija vyko VDU Botanikos sode Kaune. „Norėjosi žalumos, tad fotografė Greta Gedminaitė pasiūlė botanikos sodo oranžeriją. Erdvė pasirodė itin dėkinga ir padovanojo nematytų rakursų, o ir darbuotojai buvo labai paslaugūs“, – prisiminė dizainerė.

Jankauskaitė prisipažino labai mėgstanti augmeniją ir jaučianti nostalgiją Kaunui: „Nemažai augalų auginu tiek namuose, tiek studijoje. O vasaromis studijos balkonas visada žydi. Kaunas man itin artimas – tai mano studijų miestas, čia praleidau šešis metus, tad liko labai daug malonių prisiminimų. Čia sutikau draugų, su kuriais iki šiol bendraujame“.

Studio Toma SS19

Studio Toma SS19

Paklausta, ką šiltasis sezonas žada pačiai dizainerei, T. Jankauskaitė intriguoja: „Ši vasara mano gyvenimą apsuks aukštyn kojomis! Laukia nauja pradžia – keliuosi gyventi į Šveicariją pas širdies draugą. Kursime savo laimę ten. Žinoma, „Studio Toma“ auginsiu, kad ir kur bebūčiau – jau esu įpratusi dirbti tiek studijoje Vilniuje, tiek per atstumą. Laukia daug naujų iššūkių. Labai tikiuosi, kad mano kūryba atras vietą ir Šveicarijos rinkoje“.

Fotografė – Greta Gedminaitė

MUA ir plaukai – Alina Silivanova

Asistentė – Krista Sabaitytė

Modelis – Ieva


Komentuok:
*Reklama