Menu
 
 

Tomos Jankauskaitės rudens-žiemos kolekcija – bohemiškame fone

2018 10 16  20:05  |  Aktualijos

Tomos Jankauskaitės FW 18

Nuotraukos – Gretos Gedminaitės ©

Prekės ženklo „Studio Toma“ kūrėja Toma Jankauskaitė pristato naują kolekciją „AW’18“, skirtą šaltajam rudens-žiemos sezonui. Jaukumu ir natūralumu išsiskiriančioje kolekcijoje – penkių skirtingų kirpimų suknelės, kurias galima rinktis iš daugybės vienspalvių ar langeliais bei etno raštais margintų audinių. Modeliai įamžinti išskirtinėje sostinės vietoje – Žvėryne.

„Kūriau įsiklausydama, ką labiausiai vertina klientės, kas joms svarbu. Suknelės – ir praktiškos, ir lengvai pritaikomos. Su kiekviena jų galima keliauti tiek į darbą, tiek į šventę. Modeliai dekoruoti kailio detalėmis ir daugelio jau pamėgtais dirželiais su kutais. Siluetai – patikrinti, mylimi mano pačios, o spalvų paletė šįkart tikrai labai gausi. Tikiuosi kiekviena atras sau tinkamą“, – pasakojo T. Jankauskaitė.

Tomos Jankauskaitės FW 18

Tomos Jankauskaitės FW 18

Jankauskaitė tradiciškai didelį dėmesį skiria praktiškumui ir patogumui. Iš Italijos atkeliavę audiniai – natūralūs, derinti su poliesteriu, nesiglamžantys. Juos paprasta dėvėti ir prižiūrėti.

„Medžiagos švelnios, minkštos, jas malonu jausti ant kūno. Visos suknelės šiltos, todėl tinkamos lietuviškam rudeniui ir žiemai. Manau puikiai tarnaus ir pavasarį“, – sakė kūrėja.

Jankauskaitė siūlo sukneles kasdien vilkėti su ilgaauliais ar masyviais auliniais batais, o keliaujant į šventę šiuos pakeisti elegantiškais aukštakulniais.

Tomos Jankauskaitės FW 18

„Ši miesto dalis man visada atrodė užburianti. Žvėrynas turi savo aurą, yra labai bohemiškas, pati jame dažnai lankausi, nes čia įkurtoje siuvykloje pasiuvama dalis mano kurtų suknelių. Idėja daryti fotosesiją Žvėryno gatvelėse patiko visai komandai“, – džiaugėsi dizainerė.

Ruduo T. Jankauskaitei kasmet itin darbingas: tradiciškai vyksta intensyvus pasiruošimas artėjančiai žiemai ir šventiniam laikotarpiui. Tiesa, kūrėjos planuose visada atsiranda vietos kelionėms, iš kurių ji parsiveža ne vieną idėją būsimoms kolekcijoms.

 

Dizainas – Toma Jankauskaitė

Fotografė – Greta Gedminaitė

Modelis – Viltė

Vizažas – Alina Silivanova

Asistentė – Krista Sabaitytė

Tomos Jankauskaitės FW 18

Tomos Jankauskaitės FW 18

Tomos Jankauskaitės FW 18

Tomos Jankauskaitės FW 18

Tomos Jankauskaitės FW 18

Tomos Jankauskaitės FW 18


Komentuok:
*Reklama
DNO