Menu
 
 

Spalvų įtaka mokymosi aplinkai

2018 02 07  20:36  |  Aktualijos

Fabienne Bruyninckx

Nuotraukos – iš organizatorių archyvo ©

Vasario 8 d.  Architektūros [aktualijų] fondo paskaita.

Fabienne Bruyninckx yra spalvų, grafikos, pramonės dizainerė bei kviestinė lektorė keliose dizaino akademijose. Daugiau kaip 20 metų dirbanti šeimos įmonėje, pramoninio ir grafikos dizaino biure „Bruyninckx“, įkurto 1955 m. Antverpene. Ji ir jos biuro komanda specializuojasi šiuolaikinių tendencijų ir socialinio elgesio, produktų ir koncepcijos tyrimuose, susijusiuose su dizainu bei spalva. Įmonė taip pat dirba su įvairiomis komunikacijos priemonėmis, pritaikydami atliktus tyrimus bei studijas.

Pranešimo „Spalvų įtaka mokymosi aplinkai“ tikslas – supažindinti su įkvepiančiomis spalvų asociacijomis, atitinkančiomis naudotojų poreikius mokymosi aplinkoje. Bus pristatoma studija atlikta europiniame kontekste, remiantis bendradarbiavimu, ir atsižvelgiant į skirtingo amžiaus vaikų raidos etapus bei į tai, kaip vaikai, paaugliai bei jauni žmonės sąveikauja su aplinka.

Fabienne Bruyninckx

Kovo 22 d. (ketvirtadienį) Architektūros [pokalbių] fondas KVIEČIA Į PASKUTINĘ 22-ojo  ciklo „Švietimo architektūra: bendruomenės ir inovacijos“ paskaitą. Šią paskaitą skaitys olandų architektas Sander Nelissen, vienas iš Wessel de Jonge Architects partnerių. Moderniosios architektūros restauracijos specialistas pasidalins patirtimi, kaip pritaikant naujoms reikmės edukacijai skirtus pastatus neprarasti jų kultūrinės vertės.

Kiekvienas iš pranešėjų paskaitos metu rekomenduos knygą. Jas galite rasti NDG Dailės informacijos centro mediatekoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius). Negalėsiančius dalyvauti pokalbiuose, kviečiame praėjusių paskaitų vaizdo įrašus ir fotografijas žiūrėti internete.


Komentuok:
*Reklama
DNO