Menu
 
 

„Sportmax“ ruduo–žiema 2015–2016

2015 03 07  17:01  |  Aktualijos

„Sportmax“ ruduo–žiema 2015–2016

Nuotraukos: Sportmax archyvas.

Žiema į naujausią Sportmax kolekciją ateina su šalto vėjo gūsiu, atnešančiu užmiesčio laukų kvapą. Intriguojančios gamtos tekstūros ir šiltos spalvų kombinacijos įkvėpė ieškoti naujų būdų naudoti prabangius audinius, skirtus apsisaugoti nuo šalto oro ir jaukiai susisupti į patogų žiemos drabužį.

Kolekcijos audiniai standūs ir grubūs, tokia tekstūra tik pabrėžia jų natūralumą, grynumą. Viena kolekcijos ašių – mezginiai, primenantys vaikystę. Jie, tamprūs ir šilti, tobulai tinka žiemai, nes yra megzti įdomiu 3D mezgimo būdu, pagaminti iš minkšto kašmyro, pūkuoti, puošti kutais, turintys labai ilgas paraitojamas rankoves.

Sagų neturintys susiaučiami paltai apgaubia moters kūną tarsi antklodė, jie turi iškart įtaisytus elegantiškus šalikus. Pabrėžiamas liemuo, kurį paryškina kašmyro paltus juosiantys odiniai diržai. Siauros megztos suknelės paryškina moterišką figūrą. Megztiniai apnuogina pečius, o paltų iškirpimai leidžia bent akies kraštu pamatyti nuogą odą. Drabužius prilaiko per didelės kiltų segės ir dideli kablio formos užsegimai.

Raštai ateinančią žiemą bus dedikuoti laukinių gėlių puokštei. Gėlių piešinius užbaigs juodi jų apvadai, vietomis iš piešinių jos transformuosis į elegantiškus gipiūro nėrinius – ypač ant didelių megztinių ir dailių suknelių.


Komentuok:
*Reklama