Menu
 
 

Christian Dior ruduo/žiema 2014–2015

2014 03 14  11:38  |  Aktualijos

Christian Dior ruduo/žiema 2014–2015

Nuotraukos: dior.com, style.com

Fuksijų rožinė, kanarėlių geltona, kobalto mėlyna, smaragdo žalia, Yves Klein mėlyna, fluorescencinė rožinė ir gaisrinės raudona – tai tik keli pagrindiniai neaprėpiamo spektro (kuris, beje, labai primena CMYK spalvyną) tonai, pasirodę ant podiumo Christian Dior 2014–2015 rudens/žiemos kolekcijoje.

Ryškius šešėlius sudarė ant lubų įrengta LED šviesų instaliacija, kuri perėjo nuo vieno tono prie kito – tarytum koks futuristinis gėlynas. Ir visgi tai buvo viena iš saugiausių, urbanistinių ir suprastintų kolekcijų, kokią tik belgų dizaineris Raf Simons yra sukūręs šiems mados namams.

Vyriškos spintos modeliai buvo kolekcijos pagrindas. Pristatymą pradėjo gerai sukirpta vilnos bei flanelės kostiumų serija. Ir, kai tik pasirodė spalvingos kokteilinės suknelės virš kelių, paaiškėjo, kad jos buvo kiek „sukasdienintos“ ir suderintos su dvieiliais kašmyro paltais. Kiekvieną įvaizdį užbaigė sportinių batelių hibridas – jų pakulnę primenanti avalynė, o kai kurie deriniai sumaniai buvo užbaigiami jaukiais šalikais bei dėžutės formos delninėmis. Šie aksesuarai neabejotinai suteiks naują apsipirkinėjimo impulsą Dior klientėms.

R. Simonsui atitolus nuo dienos reikalų, pasirodė ryškiaspalvės, sluoksniuotos kokteilinės suknelės, atspindinčios ir kitą Dior moters gyvenimo pusę – vakarėlius. Nors šių mados namų moteris dabar kur kas jaunesnė, šokių klubai laisvalaikiu – vis dar ne pagrindinis jos užsiėmimas.

Christian Dior ruduo/žiema 2014–2015

Visgi minėtoms trankioms pasilinksminimo vietoms būdingas stilius – seksualumas – nebuvo svetimas ir šiems kokteiliniams ansambliams. Apnuoginti pečiai, gilūs skeltukai, suveržtas liemuo, kuriantis smėlio laikrodžio efektą – santūraus ir skoningo seksualumo pavyzdys. Sakysit, nuobodu ir pasenę? Atkreipkite dėmesį į lengvas A silueto satino sukneles, derintas su ilgomis liemenėmis ir laisvalaikio švarkais – tai prabangus ir stilingas garderobas ir šokių klubams.

Šioje kolekcijoje išties nemažai lengvumo įspūdžio, kurio mados gerbėjai taip pasigesdavo pastaruosiuose Raf Simons darbuose Dior mados namams. Malonus jausmas matyti dizainerį vėl grįžtantį prie savo repertuaro.


Komentuok:
*Reklama
DNO