Menu
 
 

Stebuklas plaukams – galvos odos valymas

2014 02 25  16:19  |  Aktualijos

Galvos odos valymas

Nuotrauka: medicalbeautycenter.nl

Kaip dažnai plaunate plaukus? Šiek tiek keistas klausimas, tiesa? Kiekviena turime savo plaukų priežiūros rutiną, daugiau ar mažiau stengiamės, kad mūsų plaukai būtų purūs, tiesūs, gražiai garbanoti ar nenusakomai žvilgėtų, bet… Visa paslaptis slypi mūsų galvos odoje. Siūlau jums leistis kartu su manimi į nedidelį, beveik stebuklingą nuotykį, susijusį su… giluminiu galvos odos valymu.

Viskas prasidėjo nuo mano pastabios akies ir dviejų puikių kolegių nuostabių plaukų. Jos man išdavė paslaptį, kad Vilniaus senamiestyje, Trakų gatvėje, mažame grožio salone dirba plaukų fėja – Nijolė Žukauskienė. Palukų fėja ji dėl to, kad, pasitelkusi „Nioxin“ priemones, priverčia plaukus augti, nustoti slinkti, šie puriai pakyla nuo šaknų ir atrodo kur kas sveikiau. Visa ši procedūra taip ir vadinasi – giluminis galvos odos valymas.

Nijolė Žukauskienė

Nuotrauka: Nijolės Žukauskienės asm. archyvas

Paaiškėjo, kad didžioji dalis šampūnų išplauna tik plaukus, o tuo tarpu ant mūsų galvos odos kaupiasi sluoksnis riebalų, prastai išplautų priemonių, dulkių ir kitų nešvarumų. Visa tai paslepia trumpesnius plaukus, apsunkina paluko folikulą ir kitaip kenkėjiškai juos veikia.

Procedūra trunka valandą. Pirmiausia galvos oda patikrinama specialiu aparatu ir įvertinama jos būklė. Tada specialiais balzamais ir šampūnais pašalinamas riebalinis sluoksnis, kad plaukams būtų „lengviau kvėpuoti“ bei augti. Šią procedūrą patartina kartoti kas tris mėnesius, o norinčios dar geresnio rezultato turėtų naudoti „Nioxin“ plaukų priežiūros rinkinį (šampūną, kondicionierių ir nenuplaunamą purškalą). Pastarasis rinkinys pritaikomas atsižvelgiant į plaukų, galvos odos struktūrą ir poreikius.

N. Žukauskienė pasidalino istorijomis, kaip klientės sėkmingai atsiaugina po gimdymo ar streso prarastas garbanas ar kaip vyrai netenka savo plikių ir ima džiaugtis ataugusiais plaukais.

Galvos odos valymas

Nuotrauka: lookfantastic.com

Man tai skambėjo kaip stebuklas, tad kaipgi tokio galima neišmėginti pačiai?

Jeigu reikėtų vienu žodžiu apibūdinti procedūrą, tas žodis būtų „šaltis“. Regis, kad visos naudojamos priemonės ypatingai vėsina odą, tad po visko ne tik plaukai tampa lengvi, bet ir nuo visos galvos „nusiridena“ sunkumas. Pirmas įspūdis po procedūros: „velnias, plaukai tikrai labai purūs!“. O visas gėris, tiesą sakant, atsikleidė po geros savaitės: plaukai iki pat vakaro nesukrisdavo, šukuojant šukose likdavo vos keli plaukai, nebe keliolika, o ant galvos pastebėjau daug mažų antenų – ką tik pradėjusių augti plaukų. Mano lūkesčius pateisino.


Komentuok:




*



Reklama
DNO