Menu
 
 

Veido valymas: įprastas ar valymas ultragarsu?

2013 08 28  12:00  |  Aktualijos

Veido valymas: įprastas ar valymas ultragarsu?

Nuotraukos: Totalbeauty.com , Beautyhigh.com

Puoselėdamos savo grožį neretai turime iškentėti ne pačias maloniausias procedūras. Viena iš jų – veido valymas. Atsimenu, kai kartą pravėriau kosmetologės duris prieš pirmąjį veido valymą… Tikėjausi labai malonios procedūros su kaukėmis ir veido masažu. Po procedūros prisiekiau, kad daugiau niekada netyčia neužmigsiu su makiažu ir darysiu viską, kad tokie apsilankymai būtų itin reti.

Šį kartą tradiciniam mechaniniam veido valymui meta iššūkį veido valymas ultragarsu. Pliusus ir minusus padės sudėlioti kosmetologė Aleksandra Cymbal.

– Visų veido valymų eiga panaši: demakiažas, veido odos tonizavimas, brinkinimas, tuomet veido oda garinama arba apdengiama kosmetine plėvele, kurios pagalba sudaromas „šiltnamio efektas“.  Skiriasi tik šveitimo ir valymo būdai, – sako Aleksandra.

Mechaninio veido valymo metu neišnešiojama infekcija ir išvalomi giluminiai odos sluoksniai. Aleksandra akcentuoja, kad mechaninis veido valymas tinka toms, kurios turi daug giluminių spuogelių ar inkštirų. Problematiškai veido odai neužtenka vienkartinio valymo, tokiais atvejais skiriamas visas procedūrų kursas. Taip pat naudojami rūgštiniai pilingai bei antibiotikų kaukės.

Veido valymas ultragarsu tinka toms, kurios skundžiasi užsikimšusiomis veido poromis ar tuo, kad oda praradusi skaistumą. Šis valymo būdas mažiau skausmingas, be to, po jo oda būna ne tokia paraudusi ir sudirginta.

– Merginos, pamačiusios spuogelį, norį jį kuo greičiau panaikinti: spaudžia per jėgą arba prieš tai dar ir pamiršta nusiplauti rankas. Po tokių „procedūrų“ odai dar labiau pakenkiama, gali likti randeliai. Tokią odą sunkiau gydyti, – sako kosmetologė.

Vieša paslaptis, kad geri ir naudingi įpročiai taupo laiką ir pinigus. Jeigu tinkamai ir nuosekliai prižiūrėsime veido odą, tikėtina, išvengsime ir bereikalingų nemalonumų!..


Komentuok:
*Reklama