Menu
 
 

Stilingi ir funkcionalūs sportiniai drabužiai

2016 06 16  23:04  |  Aktualijos

H&M sportiniai drabužiai

Nuotraukos: hm.com

Ar jau matėte naujausią „H&M“ funkcionalių sportinių drabužių kolekciją? Stilingos kolekcijos kampanijos veidais tapo įkvepiančios asmenybės, kurioms nesvetimi laimėjimai sporte ar asmeniniame gyvenime.

„For Every Victory“ kolekcija vizualiai bei techniniu požiūriu primena Švedijos olimpinės rinktinės kolekciją – ją kuriant panaudota juodos, pilkos, pilkšvai rožinės ir auksinės spalvų paletė. Kolekcijos pagrindą sudaro marškinėliai, bėgimo šortai ir tamprės bei sportinės liemenėlės moterims. Greitai džiūstantys, odai kvėpuoti leidžiantys audiniai padeda efektyviau mankštintis, o perdirbtas poliesterio pluoštas įrodo, kad aukštos kokybės sportiniai drabužiai gali pasižymėti sąmoningumu ir tvarumu; visa tai patvirtina, kad nebūtinai turi nukentėti arba mada, arba kokybė. Sportininkai patarė dėl drabužių dizaino, jų atitikimo paskirčiai ir dėvėjimo patogumo.

H&M sportas

„For Every Victory“ kampanija įprasminama sporto galia ir pasitikėjimas savimi, keičiantys žmonių gyvenimus. Tarp daugybės kitų, čia išvysite Caitlyn Jenner, dešimtkovės aukso medalio laimėtoją, išdrįsusią kovoti už savo tapatybę; Chelsea Werner, gimnastę, neleidusią Dauno sindromui užgožti jos pastangų; banglentininką Mike Coots, nepaleidžiantį savo banglentės net ir po to, kai po ryklio užpuolimo neteko kojos ir boksininkę Namibia Flores, privalėjusią įveikti išankstinį aplinkinių nusistatymą tam, kad galėtų įgyvendinti savo svajones.

Kolekcija liepos 21 d. kartu su kampanija bus pristatyta parduotuvėse ir internete.

H&M sportiniai drabužiai

H&M sportiniai drabužiai - SwO magazine

H&M sportiniai drabužiai - SwO magazine

H&M sportiniai drabužiai 2016

H&M

H&M sportiniai drabužiai


Komentuok:
*Reklama
DNO