Menu
 
 

Superkoloritas – „Ji Buvo Balta“

2022 11 28  17:11  |  M.I.C. Naujienos

Naujosios elektrinės estrados duetas „Superkoloritas“ pristato žiemišką kūrinį ir vaizdo klipą „Ji Buvo Balta“. Šią dainą jau netrukus grupė kvies išgirsti gyvai, pirmuosiuose dueto žiemos koncertuose, kurie vyks netrukus, gruodžio mėnesio pradžioje.

Superkoloritas – „Ji Buvo Balta“

Kadrai iš vaizdo klipo ©

„Ji Buvo Balta“ yra kiek nekoloritiškai liūdna. Apie mergaitę. Su viltimi. Ir apie šaltį, kuris neleido jai ramiai būti. O gal kaip tik, leido ramiai išeiti. Žodžius šiai dainai parašėme važiuodami traukiniu, kol už lango keitėsi snieguoti Lietuvos peizažai“, – dainos istoriją prisimena dueto nariai.

„Man labai patinka kaip tarp dainos žodžių vis susikuria naujos prasmės ir nauji siužetai. Vienas iš siužetų yra gerai žinomas visiems ir siejamas su Kalėdomis, bet leisime klausytojui atskleisti šią reikšmę patiems“, – sako vienas iš dueto atlikėjų Adomas Koreniukas.

Superkoloritas – „Ji Buvo Balta“

Superkoloritas – „Ji Buvo Balta“

Naujas „Superkolorito“ kūrinys šiandien pasirodo ne tik visose muzikos klausymosi platformose: Youtube, Spotify, Soundcloud, Bandcamp, Deezer ir kt. Kartu su daina grupė pristato ir muzikinį vaizdo klipą, kurtą drauge su operatoriumi Ugnium Tuleikiu. 

„Sėdėjom, valgėme vyšnių pyragą ir būtent toje vietoje išgirdome skambant šį žvarbų, ko gero daugiausiai melancholijos talpinantį kūrinį, kokį tik esame parašę kartu. Mes labai dėkingi kavinei „Black Lodge Cafe Speakeasy”, kuri mus įsileido į savo raudonai mistiškas erdves ir taip padėjo įgyvendinti šią viziją“, – sako grupės vokalistė ir gitaristė Giedrė Nalivaikaitė. 

Superkoloritas – „Ji Buvo Balta“

Smalsesni grupės gerbėjai nesunkiai pastebės, jog vaizdo klipe Adomas groja jam neįprastu instrumentu. „Bosine gitara grojau pirmąkart savo gyvenime, taip prisiliesdamas prie vaikystės svajonės. Nežinau ar toliau žengsiu šia linkme, bet buvo smagu pabandyti“, – sako muzikantas. 

Ne tik nauji iššūkiai ir kūryba, bet ir pasiruošimas žiemos koncertams šiuo metu yra grupės kasdienybė. Pirmąją savo žiemą „Superkoloritas“ pasitiks gruodžio 1 d. (ketvirtadienį) Vilniuje, Tamsta klube bei gruodžio 9 d. Kaune, Kauno menininkų namuose. 

Superkoloritas – „Ji Buvo Balta“

„Kartu – šilčiau, todėl kviečiame pabūti ir drauge ištirpdyti vėsumas vos žiemai beprasidedant. Vilniui ir Kaunui dainuosim apie saulėtą pajūrį, apie nuplaukusią meilę, apie svajones bei, naujiena(!) apie šaltį“, – sako duetas.  


Komentuok:
*Reklama
DNO