Menu
 
 

Švedų mažmenininkai rudenį – į mados viršūnes

2014 08 28  14:34  |  Aktualijos

Jau ne pirmą kartą mados mažmenininkai bando nustebinti net didžiausius mados skeptikus ir savo kolekcijas paįvairina bendradarbiaudami su garsiais mados namais. Be to, tai puikus būdas net paprastiems mirtingiesiems prisiliesti prie aukštosios mados perlų.

Švedų mažmenininkai

Koliažai: Monika B.

Švedų mados ženklas „Lindex“, švęsdamas 60 metų gyvavimo jubiliejų, pasileido į avantiūrą, pasirinkdamas garsųjį ir kelis dešimtmečius drastiškai stebinantį dizainerį Jean Paul Gaultier. Švediškas minimalizmas ir jūreiviško stiliaus seksualumas bei Madonnos kūgiai?.. Rudens sezono kolekcija bus intriguojanti! Pradžia – jau netrukus, spalio 8 dieną.

Švedų mažmenininkai

Lindex.com nuotr.

Kitą švedų įmonė „Hennes & Mauritz“ taip pat neatsilieka nuo kolaboracijų su žinomais aukštosios mados dizaineriais. Tiesa, „Hennes & Mauritz“ yra viena lyderių bei viso šio bendradarbiavimo su mados namais pradininkių – jų sąraše jau yra „Versace“, „Isabel Marant“ (pastarojoje lankėsi ir SwO! Žiūrėkite čia: http://www.swo.lt/isabel-marant-pour-hm-vakarelis-paryziuje ), „Givenchy“, „Maison Martin Margiela“, „Lanvin“ ir kitos bendros kolekcijos su mados milžinais. Šio sezono pasirinkimu esame labai sužavėti, tai – vis dar jaunas ir labai trokštamas Niujorko talentas Alexander Wang. Instagramoje jau yra pasirodžiusios pirmosios dvi nuotraukos-užuominos iš kolekcijos – vienoje iš jų galime pamatyti mažas bokso pirštines. Daugiau vaizdų ar komentarų – nė šnipšt. „Hennes & Mauritz“ palieka vietos fantazijai iki pat lapkričio 6 dienos.

Švedų mažmenininkai

http://instagram.com/alexanderwangny nuotr.


Komentuok:
*Reklama