Menu
 
 

Muzikali Valentino aukštosios mados kolekcija

2014 03 08  21:47  |  Aktualijos

Muzikali Valentino aukštosios mados kolekcija

Nuotraukos: style.com, valentino.com.

Paryžiaus aukštosios mados savaitėje Valentino mados namai mados gerbėjus užbūrė operos įkvėpta kolekcija. Mados namų dizainerių duetas Maria Grazia Chiuri ir Pierpaolo Piccioli sukūrė net 55 skirtingus dizainus 55 operoms, o tai nėra tokia jau lengva užduotis, atsižvelgiant į aukštosios mados keliamus reikalavimus!

Šou buvo pradėtas iškilminga nata – Giuseppe Verdi „La Traviata“, o pastarąją operą pristato balta, ilga tiulio suknelė, ant kurios išsiuvinėtos „La Traviata“ natos. Dizaineriai savo operos vizijas realizavo pristatytose suknelėse, kurios spindėte spindėjo vienos elitiškiausių meno rūšių – operos – prabanga ir rafinuotumu. Dizaineriai net pasisamdė didžiojo Romos operos teatro dailininkus, kurie padėjo kolekcijos pristatymui dekoruoti podiumą ir visą foną. Dar kartą bravo, Valentino!

Muzikali Valentino aukštosios mados kolekcija

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records