Menu
 
 

„Švytėjimai“: neriam, kur giliau!

2014 01 24  11:21  |  M.I.C. Naujienos

Vis dažniau akis maloninantis giedras dangus leidžia pafantazuoti ne tik apie sniego jūrą, bet ir apie tą, į kurią visuomet smagu įmerkti pėdas, nesuvystytas į vilnones kojines auliniuose batuose. Bet, kol dar taip nėra, galvoje vis daugiau ieškojimų alternatyviam pasinardymui. Ir čia vienas jų – „Švytėjimai“.

Švytėjimai

Organizatorių nuotr.

Ne pirmus metus post-kultūros atstovo „SHA:▽:AH“ organizuojama renginių serija šiais metais, žadama, pasitiks su dar tamsesne ir intensyvesne atmosfera, kuri susirinkusius nardins į magišką beats muzikos gylį. Sausio 24 dieną kultūros bare „Kablys“ vyksiančių „Švytėjimų“ pagrindinis svečias – dark bass muzikos atstovas Liar. Pastaraisiais metais atlikėjas sulaukė didelio įvertinimo ir gerų atsiliepimų tiek muzikos žiniasklaidoje, tiek gerai žinomų elektroninės muzikos  atlikėjų bei blogerių tarpe (tai XLR8R, Mary Anne Hobbs, The XX ir kiti).

Vienu live pasirodymu renginio programa neapsiriboja. Organizatoriai sceną ruošia ir lietuviui Fume. Po „Remixing the Pagan Gods“ EP išleidimo vis daugiau dėmesio susilaukiantis atlikėjas savo muzika ragina pabuvoti kiek toliau nuo urbanistinio miesto, kūryboje jungdamas ambient, future garage žanrus, naudodamas gyvo įrašymo bei folk motyvų garsus.

Panardom kartu?

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/248535885315122/?fref=ts

 

ŠVYTĖJIMAI TRAILER from Maximilianas Oprishka on Vimeo.


Komentuok:
*Reklama
DNO