Menu
 
 

Gal arbatos puodelį mainom į karštį šokių aikštelėje?

2014 01 10  14:45  |  M.I.C. Naujienos

Geriausias elektroninės muzikos klubas Lietuvoje

Opium nuotr.

Visus praėjusius metus skambėję atgarsiai, kad geriausias elektroninės muzikos klubas Lietuvoje Opium, nenutyla ir šiemet. Klubas nesnaudžia pošventiniu snauduliu ir šokių muzikos gerbėjams beria visą šūsnį karščiausių naujienų 2014–ųjų sausiui.

Pirmasis Opiumo renginys pažymės „Smalos“ vakarėlių serijos pirmąjį gimtadienį su atlikėjais Daniel Avery ir Matt Walsh. Šie svečiai pasirinkti neatsitiktinai. Būtent jie buvo pirmieji kviestiniai „Smalos“ didžėjai. Sausio 10 dieną šis duetas žada pagerinti savo rekordą – grojimo kartu trukmę. Šešios valandos šiems vaikinams tikrai ne riba!

Techno muzikos nakties „Wormhole“ organizatoriai kvies pajudėti kartu su Danny Benedettinni ir jo ritmais. Vėliau, sausio 24 dieną, laukia „Red Bull Music Academy“ muzikos mokyklos informacinio seminaro Lietuvoje užbaigimo vakarėlis. Sausiui einant į pabaigą, klubą aplankys ir kauniečiai „Partyzanai“, o „K.U.B. Collective“ dar atsiveš svečią iš užsienio Benjamin Damage.

Kai lauke šalta, lyja, o apsiniaukęs dangus niekaip neleidžia pabusti iš blogiausio „žiemos sapno“, ne tik arbatos puodelis, bet ir gera muzika gali būti puikus pasirinkimas trumpam užsimiršti ir šiek tiek apšilti!

Geriausias elektroninės muzikos klubas Lietuvoje

Organizatorių nuotr.


Komentuok:
*Reklama
DNO