Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 11 23  21:24  |  Aktualijos

Taip taip, daug kas nuteis, kad nesibaigus lapkričiui, šnekam apie šv. Kalėdas, bet pradėjus dėliotis darbus, suprantame, kad nebenorime patirti paskutinės minutės apsipirkimo kančių! SwO rekomendacijos ir pirmi pasiūlymai dovanoms jau čia!

Kristi Andress

Kristi Andress

Nuotraukos: dizianerių archyvai.

www.facebook.com/KristiAndress.fashion

Mada išsilaisvina ir… tampa dar žavesnė! Nauja „Kristi Andress“ drabužių linija, puošta paukščių motyvais, tiks stilingai nuotykių ieškotojai.

New Looks

New Looks

www.facebook.com/New-Looks-985236981519577

Ir bus ką apsirengti, ir spintoje atsiras vietos.  Mados pagalba „New Looks“ suteiks stiliaus konsultacijas ir „pravalys“ spintą nuo blogų sprendimų.

Smaguris

Smaguris

www.facebook.com/smaguris.lt

Čia tiems žmonėms, kurie mėgsta suderinti malonumus ir stilių, o šį kartą, kalbėdami apie malonumus, turime galvoje gardumynus! „Smaguris” internetinėje parduotuvėje rasite puikių ir skanių dovanų.

Dėžės namams

Dėžės namams

www.facebook.com/dezesnamams

Surūšiuoti, sudėlioti ir švariai pradėti naujus metus! „Dėžės namams“ gali tapti stilinga ir praktiška interjero detale. Pasiruoškite iš pagrindų susitvarkyti gyvenimą, na, ar bent jau kambarį.

Wake me not

Wake me not

www.facebook.com/wakemenot.sleepwear

Šaltais rytais, atrodo, net lova šnabžda: „lauke juk šalta, pasilik“. Puikiai žinome, kaip vietoj darbo aprangos norisi tiesiog įlysti į jaukią pižamą ir ilgai ilgai lovoje gerti kavą… Tokia proga puikiu draugu taps „Wake me not“ pižamos!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama