Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 08 06  06:46  |  Aktualijos

Netikėtos atostogos nuvedė iki… Varšuvos. O joje laukė ir netikėtas romanas su stiliumi. Drabužių pristatymas butike bei mados turgus, kuriame laukė visa puokštė jaunų ir talentingų Lenkijos dizainerių. Nė kiek nesudvejosiu pasakiusi, jog tai – viena gražiausių vasaros akimirkų, kada iš grožio paklaikusios akys dvi valandas lakstė nuo stendo iki stendo, o kūnas niekur nenorėjo išeiti, o tik matuotis ir matuotis unikalius drabužius. SwO rekomendacijose šį kartą – mados ženklai iš Lenkijos!

P.S. Jei tokia netikėta kelionė „ištiks“ ir jus ir reikės patarimų dėl galerijų, maisto ir butikų – drąsiai kreipkitės.

Mar.ska

Mar.ska

www.facebook.com/mar.skaa

Sportinio stiliaus minkšti džemperiai, suknelės bei kariniai bomberiai – „Mar.ska“ drabužiai tiks tikroms kovotojoms!

Alicja Getka LAB

Alicja Getka LAB

www.facebook.com/AlicjaGetkaLAB

Miela ir šilta dizainerės asmenybė atsiskleidžia ir jos kurtose piniginėse – įvairių spalvų odos ir modelių „Alicja Getka LAB“  rankdarbiai – mūsų didelė rekomendacija vietoj milžiniškų piniginių.

FIAD

FIAD

www.facebook.com/FIAD.fashion

Netikėtas pavadinimo šifravimas, kūrėjas realybėje ir patys papuošalai – įdomūs ir stulbinantis derinys! Slėpkime milžiniškas koljė – kaklą puoškite minimalistiniais „FIAD“ papuošalais.

Dear John

Dear John

www.facebook.com/dearjohnpl

Patiko viskas ir dar daugiau – puikūs, originalūs bomberiai, lietpalčiai su spalvotais gobtuvais, įvairių dydžių megztiniai ir kita – „Dear John“ dizainas tiesiog nuostabus!

Pokety

Pokety

www.facebook.com/oretypokety

Smalsumas kartais nuveda labai toli – iš kišenės kyšanti lamos ar kačiuko galva nėra tokia nekalta, kaip atrodo – bent jau šmaikščioje „Pokety“ kūryboje.

Kuri mūsų rekomendacija šįkart patiko labiausiai?


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama
DNO