Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 08 06  06:46  |  Aktualijos

Netikėtos atostogos nuvedė iki… Varšuvos. O joje laukė ir netikėtas romanas su stiliumi. Drabužių pristatymas butike bei mados turgus, kuriame laukė visa puokštė jaunų ir talentingų Lenkijos dizainerių. Nė kiek nesudvejosiu pasakiusi, jog tai – viena gražiausių vasaros akimirkų, kada iš grožio paklaikusios akys dvi valandas lakstė nuo stendo iki stendo, o kūnas niekur nenorėjo išeiti, o tik matuotis ir matuotis unikalius drabužius. SwO rekomendacijose šį kartą – mados ženklai iš Lenkijos!

P.S. Jei tokia netikėta kelionė „ištiks“ ir jus ir reikės patarimų dėl galerijų, maisto ir butikų – drąsiai kreipkitės.

Mar.ska

Mar.ska

www.facebook.com/mar.skaa

Sportinio stiliaus minkšti džemperiai, suknelės bei kariniai bomberiai – „Mar.ska“ drabužiai tiks tikroms kovotojoms!

Alicja Getka LAB

Alicja Getka LAB

www.facebook.com/AlicjaGetkaLAB

Miela ir šilta dizainerės asmenybė atsiskleidžia ir jos kurtose piniginėse – įvairių spalvų odos ir modelių „Alicja Getka LAB“  rankdarbiai – mūsų didelė rekomendacija vietoj milžiniškų piniginių.

FIAD

FIAD

www.facebook.com/FIAD.fashion

Netikėtas pavadinimo šifravimas, kūrėjas realybėje ir patys papuošalai – įdomūs ir stulbinantis derinys! Slėpkime milžiniškas koljė – kaklą puoškite minimalistiniais „FIAD“ papuošalais.

Dear John

Dear John

www.facebook.com/dearjohnpl

Patiko viskas ir dar daugiau – puikūs, originalūs bomberiai, lietpalčiai su spalvotais gobtuvais, įvairių dydžių megztiniai ir kita – „Dear John“ dizainas tiesiog nuostabus!

Pokety

Pokety

www.facebook.com/oretypokety

Smalsumas kartais nuveda labai toli – iš kišenės kyšanti lamos ar kačiuko galva nėra tokia nekalta, kaip atrodo – bent jau šmaikščioje „Pokety“ kūryboje.

Kuri mūsų rekomendacija šįkart patiko labiausiai?


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dekmantel Festival 2020

Birutės Stulgaitės paroda 'Erdvės kontūrai'

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records