Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2018 08 21  23:30  |  Aktualijos

Detalės yra viskas. Iš jų susideda visuma. O kartais jos tampa svarbiausiu akcentu. Todėl šios savaitės SwO rekomendacijose – dėmesys detalėms, kurios pagyvina, puošia, apsaugo arba tiesiog gerai nuteikia.

„Plaster Studio“

Šviesti – ne vienintelė šviestuvo užduotis. Autoriniai rankų darbo, iš gipso ir betono pagaminti šviestuvai sukurti ne tik šviesti, bet ir puošti. Nors jie pilki, tačiau žino kaip subtiliai išsiskirti iš minios.

SwO savaitės rekomendacijos

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

„House of Naive“

Rankinė su šokoladu aromatu. Na gerai, šokoladu ji nekvepia, tačiau kakavos pupelės forma tikrai žadina fantaziją. Ir prie spintos ilgai fantazuoti nereikės – ji tiesiog tinka prie visko.

House of Naive - SwO magazine

„Namuos“ 

Tobulam vakarui namuose kartais trūksta labai nedaug: ko nors juodo, natūralaus ir kvepiančio medumi. Namuos bičių vaško žvakė – kaip tik tai, ko reikia.

Namuos

„Shernas“ 

Tai, kas svarbiausia, matoma ne iš karto. Barselonoje gyvenančios ir kuriančios lietuvės kimono akcentas – žavingas keistuolis ant nugaros.

Shernas - SwO magazine

„March Design Studio“ 

Toks mažas ir toks svarbus. Naujas lietuvių „March Design Studio“ kūrinys – medžiaginis lipdukas ant kompiuterio, planšetės ar telefono kameros. Kai norisi pasislėpti nuo svetimų akių. Bet ne bet kaip, o stilingai.

March Design Studio

March Design Studio - SwO magazine

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records