Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2018 01 01  17:17  |  Aktualijos

Nauji metai, nauji… interjero aksesuarai! Ruošiantis ir puošiantis 2018-iems metams neužmirškite ir savo namų. Vienas iš Naujametinių pažadų turėtų būti „išsikuopti namus“, o po to papuošti juos naujomis detalėmis.

„bear on me“

„bear on me“ lėkščių receptas – (ne)sudėtingas. Reikės talento, unikalumo, rankų darbo, dalelės širdies ir tik pozityvių emocijų!

bear on me

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

„Evelina Kudabaitė x Minimalistas“

Kaip ir ši žvakė, taip ir naujasis jos savininkas turi būti ypatingas ir išskirtinis. Juk dviejų vienodų, autorės sukurtų riboto leidimo „Raitūzai“ kolekcijos žvakių, nerasite! Jų įsigyti galėsite tik interjero salone „Minimalistas“.

Evelina Kudabaitė x Minimalistas

„Daugiau laipsnių“

Unikalūs, meniški, bet vis dar praktiški! Tokie tai „Daugiau laipsnių“ keramikos kūriniai, skinantys apdovanojimus Europoje!

Daugiau laipsnių

„Namuos“

Ar jūsų namams trūksta autentikos? Lietuviški dizaino namai „Namuos“ kuria autentiškus sprendimus namams, naudodami tik gamtai draugiškas medžiagas!

Namuos

„Rio Lindo gifts“

Kaip „Rio Lindo gifts“ kūrėjai sako, dovana turi stebinti ir džiuginti, o nebūti nukišta į stalčiaus kampą! Tą patį galime pasakyti ir apie interjero detales – kabinkite „Forestime“ laikrodį matomoje vietoje ir lai jis džiugina akį.

Rio Lindo gifts

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO