Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 04 29  16:04  |  Aktualijos

Lengvai atsikvėpę nuo sunkių darbų, galime įkvėpti pavasarinio oro. Juk net pirmojo šilto lietaus sulaukėme! Greit perkopsime į pirmąją gegužės savaitę, o kartu šiemet pristatome jau 16-ąsias SwO rekomendacijas (iš viso jos mus lydi jau daugiau nei trisdešimt savaičių!).

Oras karštyn, kelnės… trumpyn!

Lauke toks permainingas oras: su šortukais į miestą išlįsti dar nejauku, tačiau paįvairinti dienos garderobą norisi. ,,H&M“ ir kiti prekiniai drabužių ženklai siūlo išeitį – kelnes iki kauliuko. Juk taip vasariška ir taip gražu, priderinus prie ,,laiveliųar ,,balerinų”.

H&M

Nuotraukos: HM.com

Obuolys nuo obels…

Ne vienas praeivis Vilniaus gatvėje slapčia pažiūrėdavo į vidų, pro kavinės/baro ,,Sarkozy” langus. Drąsieji užeidavo pasveikinti atvykėlį Vilniaus mieste. Iš tikrųjų, kokia šios kavinės paslaptis? Ogi obuoliai! Užeikite patys ir paragaukite natūralaus obuolių sidro ir netgi obuolių sūrio.

Sarkozy kavinė/baras

Nuotraukos iš: https://www.facebook.com/pages/Sarkozy/582243415121777

Šiuolaikinis džentelmenas

Norint tapti džentelmenu, šiandien neužteks vien eilėje praleisti merginą ar jai atidaryti duris. Modernus džentelmenas turi išsiugdyti savitą stilių, sekti pasaulio naujienas ir domėtis kultūra. Sunku interneto platybėse sugaudyti visą informaciją?  Portalas Dzentelmenas.lt atsijoja visą informaciją, kurią turi žinoti šiuolaikinis vyras.

Dzentelmenas.lt

Nuotrauka iš: dapperpaper.blogspot.com

Mielieji mažmožiai

Jauki krautuvėlė ,,Žalios avys”, įsikūrusi Kaune, kviečia apsilankyti ir  susipažinti su  virš penkiasdešimt čia gyvenančiais juvelyrų, keramikų, tapytojų, mezgėjų ir kitų kūrėjų darbais. Čia rasite ir sagių-guminukų, ir puodelių-auskarų.

Žalios avys

Nuotrauka iš: https://www.facebook.com/zaliosavys

Sidabro akys

Eglės studijoje rasite ne tik jau pagamintus aksesuarus – čia galite užsisakyti specialių dovanų, išpildysiančių įmantriausius norus. Gal turite draugą medžiotoją, kuriam medžioklės sezono progą padovanosite pakabutį su išraižytu šoviniu, o gal patriotę merginą, kuriai įteiksite talismaną su lietuviškos rūtos ornamentu?

Eglės studija

Nuotrauka iš: https://www.facebook.com/pages/Egles-Studija/134316903266339

Apklausa: kurią rekomendaciją renkatės šįkart?


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama