Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2018 10 09  23:16  |  Aktualijos

Ruduo įsisuko į miestą kartu su krintančiais auksiniais medžių lapais, bet vis dar saulėtos dienos neleidžia įsijausti į rudeniškai nostalgišką nuotaiką. Tad ir SwO savaitės rekomendacijose – dėmesys naujoms vietoms ir dalykams, puikiai subalansuotiems pasimatymui su bobų vasara.

Gėlių gatvės keramika“

Itin atvira rožinė aplinka nepalieka abejingų, o konceptas įtraukia kiekvieną. Kavos momentas tampa savotiška kūryba: išsirink rankų darbo keraminį puodelį, ragauk iš jo kavą ar net papuošk pats!

Gėlių gatvės keramika - SwO magazine

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

„Rūdninkų knygynas“

Visų seniai pamėgtas, tačiau atvėręs duris naujai. Išskirtinė ir jauki vieta, sujungianti didžiausius kasdienybės malonumus – meilę muzikai bei literatūrai. O nuo šiol – dar ir garuojančią kavą bei kruopščiai atrinktus gėrimus.

Rūdninkų knygynas

„Molecule“

Vokiečių gatvėje yra durys į meilę sau, kurios kiekvieną pasitiks su rūpesčiu. Nueik į pasimatymą su savimi!

Molecule

„Basa“

Iki detalių apgalvotas ruduo. Rankų darbo naujos kolekcijos PEET DULLAERT papuošalai – tavo išskirtinumui ir auksinio rudens žavesiui.

Basa

Halės turgavietė

Atšokę atidaryme sakome – prie gero priprantama iškart. Šokiai ir valgiai ant turgaus prekystalių. Visai kaip Berlyne. #NaktinėHalė

Halės turgavietė

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO