Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2019 01 07  20:57  |  Aktualijos

Šios savaitės SwO rekomendacijos kiek kitokios. Siūlome naujus metus pradėti motyvuotai ir drąsiai. Į tikslų ir svajonių sąrašą verčiau įsirašykime meilę sau, smalsumą, natūralumo ir kūrybingumo paieškas monotoniškoje kasdienybėje.

VARVA 

„Varva“ – minimalistiniai papuošalai su klampioje dervoje užstrigusiais gamtos motyvais, o kartais – kažkam sentimentalių detalių ar prisiminimų konservavimas.

VARVA

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

TRANZITAS

Modernus, paslapčių film-noir „Tranzitas“ – kafkiška „Kasablanka“, kuri taps tikru atradimu įdėmiam, iššūkius mėgstančiam žiūrovui. Mėgstantiems istorinius siužetus ir įtampą, verta užsukti į „Skalviją“.

TRANZITAS

ARNAU

Arno Augučio kuriamos iliustracijos gali papuošti ne vien tik galerijos erdves, bet ir jūsų drabužių spintos turinį. „Irezumi“ – tai japoniškos tatuiruotės, kuriose vaizduojami mistiniai gyvūnai, augalai ir raštai. Papuošk save tatuiruotėmis alternatyviu būdu.

ARNAU

NEBEGĖDA

Ačiū „Nebegėda“ komandai už ryžtą skatinti mus labiau įsiklausyti į savo kūnus ir juos pamilti tokius, kokie jie yra. Šalin išgalvotus standartus ir gėdos jausmą.

NEBEGĖDA

DŽY ŠMUTKĖS

Nešiotis dalelę meno ant savo pečių, gali būti kur kas smagiau nei manėte. Kuprines, puoštas miško atvaizdu dekoruotais gobelenais ir dirbtine oda galite rasti apsilankę „DŽy šmutkės“ kūrėjų Facebook paskyroje.

DŽy šmutkės

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO