Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 05 06  17:01  |  Aktualijos

Tokiu gražiu oru galime leisti sau ignoruoti  faktą, jog po lygiai mėnesio turime pirmuosius egzaminus, ir pasvajoti apie pliuškenimąsi šiltoje jūroje ar natūralų įdegį… Žinoma, po tokių fantazijų neužmirškite laiku sugrįžti į realybę, kol nenudirbę darbų dar netyčiomis nenuspaudėte Enter mygtuko, pirkdami aviabilietus į Rodo salą!

Norėdami palengvinti sunkią studento (moksleivio, darbuotojo) dalią, už kiekvieną esė puslapį, eskizą ar sudorotą užduotį pasidovanokite dovaną iš SwO rekomendacijų sąrašo.

Talentų agentūra?

Talentstouch – jaunų talentų lobynas. Manote, jog tai eilinė lietuvių dizainerių elektroninė parduotuvė? Klystate! Čia rasite ir latvių, ir lenkų dizinerių drabužių, kurių nematėte kitose butikuose. Be labàdienà ar pando wear prekinių ženklų, kurie itin populiarūs tarp jaunimo, rasite ir naujesnių ar dar negirdėtų vardų, tokių kaip Indrė Kiškytė bei Rūta Jurkūnaitė–Bruožienė.

Talentų agentūra

Nuotraukos iš: https://www.facebook.com/talentstouch

(Ne)reikšmingos smulkmenos

Rūta Kiškis – kūrėja, kuri kasdienes, nepastebimas smulkmenas paverčia juvelyrika, o suaugusiems primena apie užmirštus vaikystės žaidimus.

Juk  būdami maži ir Jūs nešiojote plaukų gumeles kaip žiedus, ar ne? Dabar galite nesidrovėti ir vaikiškų gumelių formos žiedus nešioti kaip madingą aksesuarą.

Sudegęs degtukas – tai tik nereikšminga šiukšlė? Rūta Kiškis atgaivino ją naujam gyvenimui kaip įmantrų kaklo papuošalą.

Rūta Kiškis

Nuotraukos iš: https://www.facebook.com/RutaKiskis

Rūta Kiškis

Miesto ratai

,,Trys bėgiai”, Vėjas ir Šernestas, kitaip sakant, tai – du draugai ir miesto ratai. Vintažiniai dviračiai – neatsiejamas atributas šiltą vasaros dieną. Kaip tik ieškote naujo, praktiško aksesuaro? Apsilankykite jų Facebook puslapyje.

Vintažiniai dviračiai

Nuotraukos iš: https://www.facebook.com/pages/Trys-Bėgiai

Vintažiniai dviračiai

Nauja paslaptis

Aira Vosyliūtė – nauja kūrėja mados industrijoje. Kol kas ši dizainerė išlieka paslaptinga. Siūlome pasižiūrėti Aira Voss ,,Wild Majesty AW13” reklaminę kampaniją, sukurtą bendradarbiaujant su TWODICKS fotografais.

Aira Vosyliūtė

Nuotrauka: TWODICKS

https://www.facebook.com/AiraVossAV

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO