Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 03 11  19:12  |  Aktualijos

Negalite nė dienos praleisti be facebook puslapio? Vieni facebook sienoje ieško įdomių straipsnių, intriguojančių įžymybių nuotaikų žinučių ar mylimojo dienos pietų nuotraukų. Facebook kursto modernųjį bendravimą ir pačią sparčiausią informacijos sklaidą. Šįkart rekomendacijų ieškojome nardydami po facebook klodus.

One Wolf

Pirmasis mūsų atradimas – latvių džinsų firma ,,One Wolf”. Kiek primena vokiečių dueto ,,Balagans” džinsus, Roberto Kalinkino kurtas kelnes ar ,,Pando Wear” laisvą komfortą. Stilingi modeliai, tinkantys įvairioms figūroms ir iš pirmo žvilgsnio pastebima kokybė – tuo gali pasigirti mūsų kaimynai.

http://www.facebook.com/OneWolfJeans

One Wolf

BLANKBLANK

Antrasis atradimas – taip pat latvių kūrėjai BLANKBLANK. Debesys, audros, lava – gamtos stichijos, atgimstančios dizainerių kūryboje.

http://www.facebook.com/blankblank.lv

BLANKBLANK

Kosmoso mergaitė

Trečioji naujiena – kosmoso mergaite save vadinanti Aistė. Mergina šmaikščius rankų darbo piešinius perkelia ant drabužių, kepurių, avalynės. Kaip tik besiartinančiam draugo gimtadieniui.

http://www.facebook.com/cosmosstuff

Kosmoso mergaitė

 Meškos paslaugos

Lietuviai, pasivadinę ,,Meškos paslaugomis“ stebina vilniečius, ant megztinių užrioglindami ne ką kitą, o gyvąjį Vilniaus senamiesčio paveldą. Trys spalvingos asmenybės – Rožė, Kunigaikštis Vilgaudas ir praeivis su dredais bei kepure – šiuo metu kažkur vaikšto ne tik Didžiąja gatve, bet ir puošia stilingų praeivių rankines ar džemperius.

http://www.facebook.com/meskospaslaugos

Meškos paslaugos

Meškos paslaugos

Išrinkite geriausią rekomendaciją:


Loading ... Loading ...


Komentuok:
*Reklama