Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 05 13  17:47  |  Aktualijos

Lietuvoje pavasaris pradžiugina saulėta, 27 laipsnius šilumos siekiančia diena, o vėliau smogia lietumi ir iki 13 laipsnių nukrentančia rudenine dargana. Paprasčiausiai dėl to, kad  primintų tau, kur gyveni. Jei netyčia užmiršai.

Apniukusių dienų tikriausiai dar netrūks. Tokią dieną, kuri verčia stipriau timptelėti megztinio (kurį taip giliai jau buvome užmetę spintoje…) rankoves žemyn ir ieškoti lentynoje kojinių (nors dar vakar internete daireisi naujų basučių), turi du pasirinkimus. Galite įsitaisyti su puodeliu cappuccino, įsijungti Parov Stelar (Powder arba The Princess dainas) ir naršyti internete. Arba žiūrėti filmą The Roman Holiday su stiliaus ikona Audrey Hepburn  ir valgyti pyragaičius. Deja, kaip stipriai benorėčiau pyragėlių ir gero filmo, aplinkybės man šią savaitę įteikia tik… puodelį kavos ir interneto prieigą.

Meno pliūpsnis

Domitės visomis meno formomis ir patys formuojate naujas? Tikriausiai sekate kultūros ir šiuolaikinės kūrybos naujienas dienraštyje  http://www.artnews.lt/.

Jeigu dar ,,nepamėgote” Artsnews facebook puslapio, pats laikas baigti skųstis, jog informacijos apie meną trūksta!

Artsnews

Nuotrauka: https://www.facebook.com/pages/Artnewslt/

Detalės išrankiausiems

Užsukdami į Seimą (mažai tikėtina), Martyno Mažvydo biblioteką (jau labiau tikėtina), ar Coffee Inn’ą (labai tikėtina!) Gedimino prospekto pabaigoje turite praeiti jaukią Coockoo Design House parduotuvėlę. Tai – interjero detalių namai, pilni smagių pagalvėlių, neeilinių šviestuvų ir monstriškų žaislų.

Adresas: Gedimino pr. 45, Vilnius.

Coockoo Design House

Nuotrauka iš: https://www.facebook.com/pages/Coockoo-Design-House

Ieva Anglijoje – Eva

Eva Jacobs, arba Ieva Jokubaitytė, yra lietuvių dizainerė, kūrybą perkėlusi į Jungtinę Karalystę. Jauna mergina kopia mados pasaulio laipteliais – sekime naujienas, kaip jai seksis ateityje!

https://www.facebook.com/EvaJacobsFashion

Eva Jacobs

Nuotrauka: Chloe Anne Charnock

Neišsipildžiusi svajonė tapti dizaineriu…

,,Svajoji kurti unikalius piešinius drabužiams?” – tokį klausimą užduoda Colubri komanda. Colubri suteikia galimybę savo marškinėlių idėją perkelti ant tikros medžiagos ir juos siūlyti drabužių kataloge.

Elektroninėje parduotuvėje www.colubri.lt galite susirasti originalių marškinėlių su prasmingais, dviprasmiškais arba paprasčiausiai linksmais ir nuotaikingais paveikslėliais.

Colubri

Nuotrauka iš: www.colubri.lt

Švarkai – būtini!

Gaivų vasaros vakarą prie stulbinamos suknelės norisi užsimesti lengvą švarkelį, kuris apgintų ir nuo vėsesnio vėjo, ir tuo pačiu papuoštų pečius, iki nakties vakarojant lauko terasoje. Šiai vasarai rekomenduojame dviejų eilių sagų švarkus!

Švarkai

Nuotrauka iš: www.net-a-porter.com

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO