Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 02 18  13:43  |  Aktualijos

Londono madų savaitė jau artėja link pabaigos, mūsų reporterei Viktorijai paskaudo kojas, o mes karščiausias tendencijas ir – britiškas – vibracijas siunčiame į Lietuvos gatves!

1. Spice Girls grupės narė Geri Haliwell subūrė jėgas su britų NEXT mados ženklu ir pristato bendrą ,,Union Jack“ kolekciją. Vėliavos spalvos ir vasariška gaiva – kaip tik festivaliams, apie kuriuos paslapčia jau svajojate.

SwO savaitės rekomendacijos

2. ,,Liverpool party – pavasaris” jau atkeliauja į Šokbarį. Pats metas prisiminti mokyklos laikus, kai ištrūkdavote pasišokti, susirankioti Vilniuje likusius draugus ir kovo pirmąją paskirti indie rock šėlsmui.

 Liverpool party

Renginys čia: http://www.facebook.com/events/571772666184288/

3. Nepamirškite sekti paskutinių tiesioginių transliacijų iš Londono madų savaitės! Arba, jei neturite kantrybės sėdėti prilipę prie ekrano, tačiau ištikimai sekate dizainerių kūrybą, išsisaugokite svetainės adresą tingiam ir ilgam savaitgaliui.

http://londonfashionweeklive.com/

Londono madų savaitė

Primename, jog Viktorijos reportažus galite rasti SwO portale: http://www.swo.lt/londono-mados-savaite-pirmosios-dienos-nuovargis-ir-ivairaus-plauko-ispudziai/

4. Sotūs pusryčiai – gera dienos pradžia! Užsukite į kavinę Cozy paragauti tikrųjų angliškų pusryčių. Geriausius linkėjimus jiems siunčia pati ,,Laukinių žąsų” komisija!

Sotūs pusryčiai

Sotūs pusryčiai

http://www.cozy.lt/

Kuri rekomendacija pelnė jūsų simpatijas šią savaitę?


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO