Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2013 02 18  13:43  |  Aktualijos

Londono madų savaitė jau artėja link pabaigos, mūsų reporterei Viktorijai paskaudo kojas, o mes karščiausias tendencijas ir – britiškas – vibracijas siunčiame į Lietuvos gatves!

1. Spice Girls grupės narė Geri Haliwell subūrė jėgas su britų NEXT mados ženklu ir pristato bendrą ,,Union Jack“ kolekciją. Vėliavos spalvos ir vasariška gaiva – kaip tik festivaliams, apie kuriuos paslapčia jau svajojate.

SwO savaitės rekomendacijos

2. ,,Liverpool party – pavasaris” jau atkeliauja į Šokbarį. Pats metas prisiminti mokyklos laikus, kai ištrūkdavote pasišokti, susirankioti Vilniuje likusius draugus ir kovo pirmąją paskirti indie rock šėlsmui.

 Liverpool party

Renginys čia: http://www.facebook.com/events/571772666184288/

3. Nepamirškite sekti paskutinių tiesioginių transliacijų iš Londono madų savaitės! Arba, jei neturite kantrybės sėdėti prilipę prie ekrano, tačiau ištikimai sekate dizainerių kūrybą, išsisaugokite svetainės adresą tingiam ir ilgam savaitgaliui.

http://londonfashionweeklive.com/

Londono madų savaitė

Primename, jog Viktorijos reportažus galite rasti SwO portale: http://www.swo.lt/londono-mados-savaite-pirmosios-dienos-nuovargis-ir-ivairaus-plauko-ispudziai/

4. Sotūs pusryčiai – gera dienos pradžia! Užsukite į kavinę Cozy paragauti tikrųjų angliškų pusryčių. Geriausius linkėjimus jiems siunčia pati ,,Laukinių žąsų” komisija!

Sotūs pusryčiai

Sotūs pusryčiai

http://www.cozy.lt/

Kuri rekomendacija pelnė jūsų simpatijas šią savaitę?


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO