Menu
 
 

SwO savaitės to-do sąrašas

2012 09 10  15:43  |  Aktualijos

Mielieji, žinau, kiekvienas iš Jūsų mėgstate pasiskųsti – ar blogas oras, ar nėra ką veikti. To daugiau neleisime: jei gyvenimas ir ne per trumpas, tai bent jau laisvalaikis – tikrai ribotas, o jį švaistyti yra didžiausia nuodėmė! Todėl kiekvieną savaitę paruošime ,,to-do“ – savo rekomendacijų sąrašiuką, kuriuo galėsite pasinaudoti laisvesne minute.

1. Aplankė žvarbesnis vakaras nei įprasta? Padaryk jį jaukiu! Tik nepamiršk: jei jau dėvi patį šilčiausią oversize tipo megztinį, išsirink jį apgalvotai, juk ruduo – stilingiausias sezonas! Štai ką siūlome mes – Zaros megzta pelerina – nauja ir stilinga, jauku ir puošnu.

SwO savaitės to-do sąrašas

Nuotrauka: www.zara.com/webapp/wcs/stores

2. Kaip tik ruduo, taip ir nauji pažadai: ,,tikrai išmoksiu tą ar aną”. Pažįstama dainelė? Mes Tau patariame – jei ne dabar, tai niekada! Todėl ženk žingsnį ir…. išmok, pavyzdžiui, prancūzų kalbą! Na, bent kelios mielos frazės, manau, suvilios.
O neužmiršti linksmų sakinių padės facebook aplikacija, kurią rasi nuorodos dešinėje pusėje.

 http://www.zaidziameparyziu.lt/category/svajones

SwO savaitės to-do sąrašas

3. Pasimėgavę vienos šalies kultūra, bent 2 valandoms leiskimės Vudžio Aleno nuskraidinami į Romą. Žadėjo, jog tikrai bus meilės.  Kinuose nuo rugsėjo 14 dienos.

SwO savaitės to-do sąrašas

4. Išalkę naujų įspūdžių? Prašau – Vilniuje atsidaro mistiškas ir paslaptingas ,,Bukowski” baras. Dar jokių komentarų, jokių įspūdžių, nė nežinome, ar vaišingas, bet, jei jau nusprendė pasivadinti Legendos pavarde, privalo būti geras. Bent jau savotiškas. Šią vietą nekantraujame išbandyti patys.

SwO savaitės to-do sąrašas
http://www.facebook.com/baras.Bukowski

5. Svarbiausia šių dienų tema? Žinoma, mados savaitės!  Pamatyk viską spalvotai, emocingai ir  greitai: dar spėsi į tiesiogines Niujorko transliacijas Niujorke, miniai mados fanų jau puošiasi Londonas ir Milanas. Į pastarąjį trauks ir SwO.

SwO savaitės to-do sąrašas
http://www.style.com/photowall/

Apklausa: kurį iš mūsų pasiūlymų įtrauksi į savo savaitės kalendorių?


Loading ... Loading ...

 

 

 

 


Komentuok:
*Reklama
DNO