Menu
 
 

Terry Bozzio ir didžiausias pasaulyje būgnų komplektas

2017 09 26  21:11  |  M.I.C. Naujienos

Terry Bozzio

Nuotrauka iš Terry Bozzio archyvo ©

Jei jums atrodo, kad būgnininkui grupėje tenka antraplanis vaidmuo, šią nuostatą gali pakeisti spalio 31 d. koncertas. Į Lietuvą pirmą kartą atvyks ir milžinišką perkusijos komplektą solo pasirodymui atsigabens legendinis būgnininkas Terry Bozzio.

Terry Bozzio gimė 1950 m. San Franciske ir jau nuo šešerių praktikavosi ant savadarbių būgnų. Būdamas trylikos, vaikinas pamatė koncertuojančius „The Beatles“ ir paprašė tėvo užrašyti jį į grojimo mušamaisiais pamokas. Galiausiai jis įgijo muzikinį išsilavinimą ir anksti pradėjo akompanuoti įvairaus žanro muzikos atlikėjams.

Pelnytai mušamųjų instrumentų virtuozu tituluojamas Terry Bozzio tapo geriausiai žinomas dėl bendradarbiavimo su tokiais muzikos grandais, kaip Franku Zappa ir Jeffu Becku, be to, jis kritikų liaupsinamas dėl solinių projektų. Šiuo metu būgnininkas populiarina savo paskutinį leidinį „Terry Bozzio Composer Series“ koncertiniame Europos ture „An Evening With Terry Bozzio“. Šis koncertas – tai mušamųjų artilerijos solo pasirodymas, sudarytas iš visos būgnininko karjeros kūrybos, įskaitant itin profesionalias improvizacijas.

„TERRY BOZZIO – An Evening of Solo Drum Music“ – išties unikalus, ekspresyvus, dinamiškas, dvasingas, melodingas, orkestrinis, atmosferinis muzikinis spektaklis su didžiausiu pasaulyje mušamųjų komplektu. Jei dar nematėte Terry prie jo būgnų, vargiai įsivaizduojate, kaip meistriškai jis juos valdo. Jis sugeba pats sau akompanuoti bosinėmis natomis ir tuo pat metu groti solo melodiją, naudodamas aukščiausio laipsnio koordinacijos įgūdžius. Tokiu būdu jis vien tik mušamaisiais išreiškia išbaigtą muzikos dermę. Derindamas džiazinį, klasikinį bei etninį būgnų ritmą, Terry Bozzio pasakoja istorijas, kurios laikinai užhipnotizuoja publiką ir sužavi klausytojus eklektiška patirtimi dėl skambesio kontrasto, įvairovės, intymumo, jaudulio bei aistros.

Per kelis dešimtmečius Terry kūrė įvairiausių žanrų muziką, ir geriausius jos pavyzdžius galėsime pirmą kartą išgirsti gyvai Vilniuje, „Vakario“ klube spalio 31 d.


Komentuok:
*Reklama
DNO