Menu
 
 

Thom Yorke: „Esu klaikus nuoboda“

2018 12 12  23:08  |  Aktualijos

Dakota Johnson

Nuotraukos – Amazon Studios ©

Kuomet esi vienos garsiausių pasaulio grupių „Radiohead“ lyderiu, sričių, kuriose galėtum debiutuoti, belieka ne tiek jau ir daug. Nepaisant to, kultinės grupės veidas, atlikėjas ir kompozitorius Thom Yorke priėmė režisieriaus Luca Guadagnino iššūkį ir pirmąsyk karjeroje sukūrė filmo garso takelį – gruodžio 14-ąją Lietuvoje pradedamas rodyti „Radiohead“ stiliumi suskambantis mistinis trileris „Suspirija“ (angl. „Suspiria“, 2018).

Tilda Swinton as Madam Blanc stars in Suspiria

Paklaustas apie tai, kodėl pirmąjį garso takelį sukūrė po scenoje praleistų trijų dešimtmečių, vyras juokiasi, jog „anksčiau to paprasčiausiai niekas nesiūlė“ ir priduria besididžiuojantis darbu, kurį sukūrė drauge su visa filmo „Suspirija“ komanda. Pasakodamas apie dirbant patirtus sunkumus, vyras tikina, jog „sunkiausia buvo parašyti kūrinį „Volk“ – savotišką filmo kulminaciją. Kuomet sukūriau jį, matyti nufilmuotą „Suspirijos“ medžiagą, fone skambant mano kūriniui, buvo baisu ir keista, tačiau, regis, pataikiau“, – šypteli muzikantas, pridurdamas, jog vykti į Venecijos kino festivalį, kuriame buvo pristatytas filmas, taip pat nebuvo lengva. „Žvaigždžių vakarėliuose jaučiuosi kaip į krantą išmesta žuvis ir noriu kuo greičiau sprukti iš ten, nes tai – ne mano pasaulis. Visos tos asmenukės, gerbėjų bandymai fotografuoti mane iš pasalų, socialiniai tinklai… na, tai bjauru“, – atvirauja T. Yorke, prisipažįstantis esąs klaikiu nuoboda: „esu namisėda, medituojantis vegetaras, praktikuojantis jogą bei vyras, bandantis būti geru tėvu savo vaikams. Nesijaučiu esantis žvaigžde, nesielgiu taip, kaip iš manęs tikisi žiniasklaida ir apskritai, savo asmeninį gyvenimą esu linkęs pasilaikyti sau.  Ar toks antraščių negeneruojantis vyrukas gali būti kažkam įdomiu? Juk sakiau – esu klaikus nuoboda“ – tikina kultinės grupės „Radiohead“ lyderis.

Suspiria

Gruodžio 14-ąją Lietuvoje startuojanti mistinė siaubo drama „Suspirija“, žada tamsą, ašaras bei kūną kaustančią baimę. Siuzė Banon (akt. Dakota Johnson) atvyksta į Marko šokių akademiją Berlyne. Akademijos meno vadovė, Madam Blanš (akt. Tilda Swinton), susižavi naujokės gebėjimais, tačiau mergina per vėlai pastebi dėstytoją gaubiančią tamsą. Po keletos paslaptingų studentų dingimų, Siuzė, jos draugė Sara (akt. Mia Goth) ir psichologas Džozefas Klempereris (akt. Tilda Swinton) sužino akademiją gaubiančias grėsmingas paslaptis, galinčias juos visus pražudyti. Bandydami užbėgti už akių grėsmę keliantiems įvykiams, vieni mistinės siaubo dramos „Suspirija“ herojai pasiners į košmarą, kol kiti manys, kad iš jo pabudo…


Komentuok:
*Reklama