Menu
 
 

TOP 5 LT modeliai, kuriuos turi žinoti kiekvienas, mylintis madą

2011 10 01  19:38  |  Aktualijos

1. Edita Vilkevičiūtė, kasdieniška deivė

Edita Vilkevičiūtė, kasdieniška deivė

Nuotrauka: http://fashiongonerogue.com/vogue-china-january-2010-edta-vilkeviciute-by-walter-pfeiffer/

Ji tokia kasdieniška, kad jos gerbėjai gimtojoje šalyje tiesiog neatpažįsta, praskubėdami gatve. O ir ką jūs tikitės pamatyti? Švytintį grožį, žinoma. Nors žurnalų puslapiuose ji tobula diva, jūsų vietinėje parduotuvėje Edita praeis pro šalį tarsi niekuo neišskirtinė kaimynų mergaitė.

Gimė: 1989-aisiais

Debiutas: Just Cavalli podiumas

Edita Vilkevičiūtė, kasdieniška deivė

Nuotrauka: http://citizencouture.com/wp-content/uploads/2009/07/CC_2009_0097.jpg

Citata nr. 1: „Aš visad buvau kaip berniukas… dalyvaudavau muštynėse, karstydavausi medžiais, būdavau gamtoje ir žaisdavau krepšinį. Niekad nebuvau aukštakulniais bateliais avinti mergaitė. Dabar esu ir tas, ir tas!”

Citata nr. 2: „Dievinu vaikščioti podiumu!”

Industrijoje nuo: 2007-ųjų

Mados šaltiniai tiesiog užpildyti Editos nuotraukomis. Ji turi dailų klasikinių bruožų veidą, kuris pavertė merginą ne vieno dizainerio ar kūrėjo mūza. Jūs atpažinsite ją madų savaitėse, vos pamatę milžiniškas, plačias akis ir aukštus skruostikaulius, tačiau iš jūsų lūpų išsprūs bent vienas jaustukas, kai pamatysite šią mergaitę-chameleonę mylimiausiame savo žurnale. Kai Karlas Lagerfeldas debiutavo filmų kūryboje su savo trumpo metražo režisūrine istorija apie Coco Chanel jaunystę, jo trumpame filmuke dizainerės rolė atiteko būtent Editai!

 

2. Rasa Žukauskaitė, inžinierės karjera prieš modelio darbą

Rasa Žukauskaitė, inžinierės karjera prieš modelio darbą

Nuotrauka: http://models.com/work/prada-prada-ss-10-1

Ši mergaitė su apvaliu mielu veidu svarstė apie karjerą inžinerijoje, kol jos sesuo nenunešė Rasos nuotraukų modelių agentūrai. Dabar ji – populiarus modelis su neįtikėtinai sėkminga karjeros pradžia: mados pasaulyje ji nusileido tiesiai pas Prada, kai buvo pasirinkta kaip jų 2010-ųjų pavasario reklaminis veidas.

Gimimo metai: 1991

Debiutas: Pavasaris/vasara 2010 (Missoni, Alberta Ferretti, Moschino, Prada, Balenciaga, Miu Miu, Luis Vuitton)

Citata nr. 1: „Times Square toookia didelė!”

Citata nr. 2: „Užtrukau kone valandą, kol susiradau ten Vogue biurą, ir nė vienas turistas nežinojo, kur tai yra!“

Industrijoje nuo: 2009-ųjų

Rasa Žukauskaitė, inžinierės karjera prieš modelio darbą

Nuotrauka: http://www.zimbio.com/member/Maitane/articles/Uf8bZMkiOUG/Rasa+Zukauskaite

Kol svajonės studijuoti laukia nustumtos į šalį, laisvu laiku modelis atsideda savo pomėgiams, ypač – fotografijai. Užsienio agentūros praminė ją „mielu lietuvišku importu“. Kaip gi ne, jei ji žavisi kiekviena nauja patirtimi? Regis, turėtumėm padėkoti jos sesei (pirmasis bandymas pakliūti į modelių pasaulį nebuvo sėkmingas – gimtojo miestelio modelių atrankoje tuometinės keturiolikmetės niekas nepastebėjo) už šį mados pasaulio lobį.

 

3. Julija Steponavičiūtė, lėtai bet tvirtai

Julija Steponavičiūtė, lėtai bet tvirtai

Nuotrauka: http://fashionista89109.blogspot.com/2011/01/in-transit-vogue-uk-february-2011.html

Gimimo metai: 1993

Debiutas: Giambattista Valli

Ši mergina papuošė jau tris viršelius – Vogue Mexico, L’Officiel Lietuva bei Goodwood (UK). Ne per daugiausiai naujienų ar gandų, ne per dažni pasirodymai vakarėliuose – apie Juliją galite sužinoti nebent iš jos antros pusės (jis – mados fotografas) publikuojamų fotografijų iš draugų susitikimų. Visa kita – tai rami, droviai šypsanti mergaitė, užfiksuota mados renginiuose.

Industrijoje nuo: 2009-ųjų

Julija Steponavičiūtė, lėtai bet tvirtai

Nuotrauka: http://bellazon.com

2010-ieji metai tikrai buvo Jos sezonas: Julija sudalyvavo daugybėje mados pristatymų, fotografavosi pagrindinėms sezono reklamos kompanijoms ir lakstė po visą pasaulį nuo Meiselio Vogue žurnale iki Pitman Numero leidinyje, nuo Dazed & Confused iki W ir t.t. Kaip sako IMG Models naujienlaiškis, lėtas ir tvirtas visad laimi.

4. Augustė Abeliūnaitė, ašaros – karjeros pamatai

Augustė Abeliūnaitė, ašaros – karjeros pamatai

Nuotrauka: http://models.com/work/vogue-portugal-vogue-portugal-september-2011-cover/55281

Gimimo metai: 1995

Debiutas: Jil Sander rudens kolekcijos pristatymo metu podiumu žingsniuoja su ašaromis akyse

Ką gi, ši mergina įteisino ašaras ant podiumo. Ir tai sukėlė ne mažesnę sensaciją, nei manekenės, slystančios ir krentančios kolekcijų pristatymų metu. Iki šiol taip ir neaiški tikroji ašarų priežastis – gal tai alergija makiažui, per sunki lempų šviesa, kraupiai spaudžiantys batai ar tiesiog kokia mados įžymybė, aprėkusi modelį prieš renginį. Kad ir kaip bebūtų, tai nesugadino mergaitės karjeros, nors būtent taip pranašavo visa spauda. Šiandien Augustė – sėkmingas modelis, kurios veidas neseniai puošė Vogue viršelį.

Augustė Abeliūnaitė, ašaros – karjeros pamatai

Nuotrauka: newfaces.com

Nežinomo blogerio citata: „Abeliūnaitė buvo tikra šių metų mados ikona: 2009-ieji, krizė, tu krenti, bet pakeli smakrą ir eini toliau. Juk turi pasiekti podiumo galą.“

Industrijoje nuo: 2009-ųjų

Ši mergina kartais net praleidžia ištisas mados savaites (Paryžiaus 2009, ar net visas vasario 2010-aisiais)! Nepaisant to, žurnalai ją mėgsta. Surasite Augustę Harper’s Bazaar, Vogue Russia (dukart), Japonijos Vogue ar Madam Figaro puslapiuose.

 

5. Giedrė Dukauskaitė, mados vietinė

Giedrė Dukauskaitė, mados vietinė

Nuotrauka: models.com

2008-aisiais Céline pasirinko Giedrę – vienintelį modelį – savo mados namų resort kolekcijos fotosesijai Niujorke. Šiek tiek anksčiau, 2006-aisiais, fotosesijoje dalyvauti ją pasikvietė V žurnalas. Būtent po to (pastarieji kadrai buvo sukurti Terry Tsiolis) mergina pradėjo dirbti su labiausiai pripažintais ir vertinamais fotografais.

Debiutas: Diane von Furstenberg, Marc Jacobs, Max Azria ir Narciso Rodriguez

Gimimo metai: 1988

Industrijoje nuo: 2006-ųjų

Giedrė Dukauskaitė, mados vietinė

Nuotrauka: http://www.supermodels.nl/forum/Posts.aspx?subject=giedre-dukauskaite&id=7615

Kai Turkija nusprendė leisti žavingą Vogue savo šalyje, Giedrė buvo mergina, pasirinkta pagrindinei pirmojo numerio mados fotosesijai.


Komentuok:

*