Menu
 
 

TOP 5 mados stilistai: filmai ir serialai

2013 08 21  15:26  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Prisipažinsiu – esu stilingų filmų ir serialų mėgėja. Kartais žiūrint į ekraną būna sunku sukoncentruoti dėmesį į filmo idėją, nes visų pirma turiu išstudijuoti kiekvieno aktoriaus  kostiumą, aksesuarus ir  nuspręsti, ar tai atitinka vaidinamo personažo charakterį; taigi siunčiu Jums šiandien savo mėgstamiausių ir pasaulyje garsiausių stilistų top penketuką.  Juk be jų taip ir nebūtume susitikę su charizmatiškąja Carrie Bradshaw iš serialo „Sex and the City“ ir nežinotume, kur apsipirkinėja ir kaip gyvena stilingoji Serena ir Blair  iš „Gossip Girl“.

1. Patricia Field

Patricia Field

Nuotraukos: posh24.com, theyoungfolks.com, hollywoodreporter.com, covetedcanvas.wordpress.com, guestofaguest.com, nydailynews.com, brandonfibbs.com

Patricia Field

Thestilettoeffect.blogpost.com nuotr.

Patricia Field – garsiausia pasaulio stilistė, kurios darbų sąraše galima rasti tokius filmus kaip „Sex and the City“,  „The Devil Wears Prada“, „Ugly Betty“ ir „Confessions of a Shopaholic“. Nepakartojamu stiliaus pojūčiu apdovanota raudonplaukė įvaizdžius kuria ne tik filmų personažams, bet ir individualiems aktoriams ar dainininkams.

2. Eric Daman

Eric Daman

Eric Daman

Zimbio.com nuotr.

Eric Daman – „Emmy“ apdovanojimų už geriausius kostiumus laimėtojas,  drabužių ir aksesuarų dizaineris ir stilistas, tiesiog, žmogus – orkestras. Pradėjęs kaip Patricia Field asistentas projekte „Sex and The City“ jis tapo tokių serialų kaip „Gossip Girl“ ir „The Carrie Diaries“ pagrindiniu stilistu.  Manau, su juo privalo susipažinti kiekviena mados mylėtoja.

3. Leslie Fremar

Leslie Fremar

Leslie Fremar

Style.com nuotr.

Pradirbusi Prada mados namuose ir žurnale „Vogue“ – kaip Annos Wintour asistentė – Leslie Fremar nusprendė užsiimti individualia veikla ir tapo garsių žmonių stiliste.  Moteris užkariavo Holivudą ir  užėmė pirmą vietą įtakingiausių stilistų TOP 25. Jos klienčių sąraše puikuojasi tokios aktorės kaip Julianne Moore, Charlize Theron, Scarlett Johansson ir Reese Witherspoon.

4. Petra Flannery

Petra Flannery

Petra Flannery

Fashion-crossing.com nuotr.

Petra Flannery – šviežumo, jaunatvės ir kietų mergaičių įvaizdžių kūrėja. Jos namuose lankosi tokios žvaigždės kaip Emma Stone, Zoe Saldana, Mila Kunis, Megan Fox ir Claire Danes.

5. Rachel Zoe

Anne Hathaway

Rachel Zoe

Lalabazaar.com nuotr.

Anne Hathaway, Jennifer Lawrence, Kate Hudson – jų įvaizdžiais rūpinasi paskutinė mūsų TOP penketuko stilistė Rachel Zoe. Nepasiginčysi: ji buvo ir yra pirmoji Holivudo stilistė, kurios darbais metai iš metų pasitiki garsenybės.

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art