Menu
 
 

Vilniečiai kviečiami į vakarėlį… balkone

2017 02 10  16:23  |  M.I.C. Naujienos

Balkonas - Blitz Rave - SwO magazine

Nuotrauka – menufabrikas.lt

Vilniaus menų fabriko „Loftas“ „Blitz Rave“ vakarėliai atgimsta iš naujo ir pristato šviežią vakarėlių seriją „Balkonas“. Pavadinimas sufleruoja – veiksmas vyks tikrų tikriausiame balkone. Jis menų fabrike atsirado po rudenį vykusios erdvių rekonstrukcijos. Pirmasis „Balkono“ vakarėlis vyks jau šį penktadienį.

„Nes geriausi tūsai virtuvėje arba balkone, –  naujieną pristato vienas „Lofto“ įkūrėjų Viktoras Diawara. – Erdviame, industriniame balkone, „Lofto“ viduje, vilniečiai kaskart galės tikėtis house, deep ir techno muzikos stilių. Be to, kiekvieną vakarėlį lydės ir menininkų parodos ar performansai. Ir tai nebus tik fonas muzikai – vienas „Balkono“ tikslų ne tik gerai pasiausti balkone, bet ir netradicinėje erdvėje susipažinti su šiuolaikiniais menininkais.“

Atidaryti „Balkono“ sezoną bus patikėta didžėjams Justicious (Dewforanimals), Phun Thomui (Runemark), Einiui (Beissoul&Einius) ir Šarūnui Šimaičiui Lsar (Minimal.lt).

„Balkono“ atidaryme savo parodą „Night Gallery“ pristatys menininkai Jurgis Tarabilda ir Aistis Kavaliauskas. „Night Gallery” projektas paremtas vizualaus meno parodos formatu.

Įėjimas į balkoną taip pat nebus tradicinis „Lofto“ lankytojams – patekti į naują erdvę reikės einant pro menų fabriko kaimynus „Elfa GastroBar“. Bilieto, kurį galima įsigyti prie durų, kaina vos 3 eurai.


Komentuok:
*Reklama