Menu
 
 

Visos Juozo Statkevičiaus paslaptys

2015 11 26  14:48  |  Aktualijos

Visos Juozo Statkevičiaus paslaptys

Nuotraukos: Juozo Statkevičiaus mados namų archyvas.

„Kartelė aukštai iškelta, tačiau tai bus vienas iš labiausiai netikėtų mano šou“, – žada drabužių dizaineris Juozas Statkevičius. Du jo 2016 metų pavasario-vasaros kolekcijos „Slaptas JS gyvenimas“ pristatymai įvyks kitą savaitę, trečiadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Šių metų kolekcijos paslaptys itin kruopščiai saugomos. Į viešumą kol kas neprasprūdo nei viena kolekcijos detalė, nei vienas siluetas. Kol kas tik aišku, kad Juozas lieka ištikimas aukštosios mados batų kūrėjo Manolo Blahniko aukštakulniams. Taip pat žinoma, kad audiniai kolekcijai dar gegužę buvo užsakyti Italijoje ir Prancūzijoje.

Visos Juozo Statkevičiaus paslaptys

Kaip ir ankstesnius J.Statkevičiaus mados pristatymus, „Slaptą JS gyvenimą“ režisuos garsus teatro režisierius Gintaras Varnas, o podiumu žingsniuos geriausi Lietuvos modeliai bei iš užsienio atvykę, mados pasaulyje žinomi Juozo kūrybos gerbėjai.

„Šios kolekcijos idėja gimė po vieno pasisėdėjimo su rašytoja Kristina Sabaliauskaite. „Pažiūrėkime pro rakto skylutę“, – tąsyk nusprendėme. Nuo tada viskas prasidėjo, o didžiausias siurprizas šou žiūrovų laukia baigiantis kolekcijos parodymui. Neabejoju, tikrai nustebsite“, – paslaptį ištikimiausiems savo žiūrovams, svečiams, bičiuliams ir žurnalistams žada įtemptai savo aštuntajam šou besiruošiantis dizaineris.

Visos Juozo Statkevičiaus paslaptys

Pirmasis naujosios Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo šou vyks gruodžio 2 dieną, 18.30 valandą. Šou bus filmuojamas, taigi, prasidės tiksliai laiku. Organizatoriai žada, kad nevėluos ir 21.15 valandą prasidėsiantis antrasis madų parodymas.


Komentuok:
*Reklama
DNO