Menu
 
 

Nauja Juozo Stakevičiaus kolekcija sužibės sportine elegancija

2012 08 30  12:01  |  Aktualijos

Jau tradicine tapusi „Stiliaus naktis“ rugsėjo 6 dieną kviečia į sezono mados medžioklę.

Mados ir stiliaus naujovių ištroškusiems naktinėtojams plačiai duris atvers Vilniaus senamiesčio parduotuvės, pratęsdamos savo darbo laiką iki išnaktų bei siūlydamos pramogų ir nuolaidų.

Nauja Juozo Stakevičiaus kolekcija sužibės sportine elegancija

Nuotrauka: organizatorių

Pasisotinus miesto šurmuliu, „Stiliaus naktis“ kvies susipažinti su naujausiomis mados tendencijomis Vilniaus centre atkurtame istoriniame pastate – Pirklių klube. Prabangiame, moderniai restauruotame, tačiau istoriją menančiame pastate bus surengta mados puota, kurioje desertą pateiks pats Juozas Statkevičius.

Garsiausias Lietuvos dizaineris „Stiliaus nakties“ svečiams pasirodys naujame amplua. J. Statkevičius pristatys specialiai „Audimui“ kurtą aktyvaus laisvalaikio liniją „Black & White“.

J. Statkevičius sako, jog šią kolekciją sukurti jį įkvėpė neseniai praūžusios Londono olimpinės žaidynės.

„Sportiškumas ir prabanga viename“, – taip kolekciją apibūdina pats kūrėjas.

Kurdamas šią neįprastą kolekciją stilingai ir sportiškai moteriai, J. Statkevičius norėjo parodyti, kad sportinė, laisvalaikio apranga taip pat gali būti ir labai stilinga, ir labai patogi.

SwO galerijoje galite pasižiūrėti akimirkas iš ankstesnės Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo renginio: http://www.swo.lt/juozas-statkevicius-pavasarisvasara-2012/

Planuojama, kad Stiliaus nakties kolekcijų pristatymo renginys bus tiesiogiai transliuojamas internetu.


Komentuok:
*Reklama
DNO