Menu
 
 

„What’s Next?“: kūrybingumo konferencija

2016 10 16  22:32  |  Aktualijos

What's Next? - SwO magazine

Nuotraukos: What’s Next? archyvas.

Kūrybingumo ir ateities tendencijų konferencija „What’s Next?“, kuri vyks jau lapkričio 4-5 dienomis, atskleidžia dar daugiau programos dalyvių ir kviečia į naujas erdves.

Prieš kelias savaites „What’s Next?“ organizatoriai pristatė 6 pranešėjus, o šiandien atskleidžia dar penkis.

Bendras visų svečių „kokteilis“ konferencijos metu ieškos atsakymų, kaip gimsta idėjos, kur slypi kūrybiškumas, kokios inovacijos turi didžiausią potencialą, kokie projektai kūrybiškumo skalėje domina didžiuosius investuotojus ir kaip žmogaus idėjų dėka gyvensime po 10 ir daugiau metų – what’s next? (liet. k. – o kas toliau?).

Arvydas Būta - What's Next?

Arvydas Būta

Tomas Nemūra. Skaitmeninių paslaugų agentūros „The Chocolate“ vadovą bei vieną smagiausių pranešėjų įvairiose konferencijose pristato ES programa „Kūrybiška Europa“. Tomas Nemūra kviečia į naują, dar niekam negirdėtą pranešimą apie skaitmenines kūrybiškumo priemones.

Tomas Nemūra - What's Next?

Tomas Nemūra

Andrius Grigorjevas. Futuristas ir strategas Andrius Grigorjevas kalbės apie tai, kaip atrasti erdves ir bendradarbiavimo galimybes tarp skirtingų industrijų ir ko galima išmokti iš tarpindustrinių inovacijų.

DARREN 2016

DARREN

Darren Bowles. Svečias iš Didžiosios Britanijos, vykdomasis studijos „Moving Brands“ kūrybos vadovas, tęs A. Grigorjevo pradėtą temą. Reklamos mokyklos „The Atomic Garden Vilnius“ pristatomas Darren Bowles tvirtai tiki, kad sutelkus žmones iš skirtingų kūrybinių sluoksnių, galima sukurti kažką ypatingo.

What's Next?

Arvydas Būta. Kūrybiško mąstymo temą pildys ISM Executive School dėstytojas Arvydas Būta, kurio paskaitos visuomet yra perpildytos ir dažniausiai uždaros, tad tai yra unikali proga išmokti šio to naujo. Jis atskleis paslapčių, kaip kurti ne tik galva, bet ir viso kūno pagalba.

Aidas Puklevičius. Žurnalistas, prozininkas, scenaristas ir „VRP Hill+Knowlton Strategies“ kūrybos direktorius Aidas Puklevičius kartu su klausytojais kaip žuvis nardys pasakojimo (angl. k. – storytelling) vandenyse. Jo pranešimai kaskart skirtingi, tačiau visada smagūs ir įtraukiantys.

Aidas Puklevičius - What's Next?

Aidas Puklevičius

Anksčiau paskelbti pranešėjai

Pranešimus, kaip mąstyti kūrybingai ir inovatyviai skaitys vienos pasaulyje kontraversiškiausių kūrybinių agentūrų „SNASK“ iš Stokholmo meno vadovai Magdalena Czarnecki ir Richardas Gray, futuristas iš Niujorko Gray Scott ir „TEDxWarsaw“ organizatorius, kūrybinis strategas iš Australijos Ralph Talmont.

Taip pat inovacijas versle pristatys ateities vizionierius iš Tel Avivo Avi Itzkovitch, „AdForm“ atstovas, 8 metų patirtį skaitmeninės reklamos srityje turintis Audrius Janulis ir charizmatiškasis „NordCurrent“ bei žaidimų industrijos atstovas Kęstutis Baltaduonis.

Andrius Grigorjevas - What's Next?

Andrius Grigorjevas

Kūrybingumo konferencijos erdvių keitimas ne atsitiktinis

Šiemet „What’s Next?“ vyks ir vėl kitose patalpose – virš menų fabriko „Loftas“ ir pirmąkart pačiame „Lofte“. Ten vyks ne tik konferencija, bet ir kontaktų vakarienė, kūrybingumo apdovanojimai, inovacijų pristatymai ir kt.

Bilietus platina „Bilietų pasaulis“, bilietų kaina kils spalio 20 d.

What's Next?


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors