Menu
 
 

„Wolford“ fotosesijoje – Asta Valentaitė

2017 12 14  14:08  |  Aktualijos

Wolford

Nuotraukos – Pauliaus Gasiūno ©

Asta Valentaitė ne kartą buvo tituluota stilingiausia Lietuvos moterimi. Stilistė visuomet atrodo nepriekaištingai, o daugelis gerbėjų ją įvardina kaip stiliaus ikoną, elegancijos įsikūnijimą ir vieną gražiausių šalies moterų. Dėl šių priežasčių jau antrus metus iš eilės Asta Valentaitė yra „Wolford“ ambasadorė Lietuvoje.

Asta Valentaitė „Wolford“ pėdkelnėms ištikima nuo 16 metų ir, kaip tikina, geresnių jai rasti kol kas nepavyko. Savo garderobo stilistė neįsivaizduoja be garsiųjų kūną formuojančių apatinių ar tobulai priglundančių bodžių.

Asta Valentaitė

Fotosesijoje Asta Valentaitė vilki subtiliu blizgesiu švytintį bodį su rankovėmis, prie kurio priderino odos struktūrą imituojančias eko odos tampres. Kitoje nuotraukoje jinai pozuoja su juodu, kūno linijas išryškinančiu ir didžiulio populiarumo sulaukusiu bodžiu, išskirtiniu dizainu pasižyminčiu pieštuko formos sijonu. Vienas seksualiausių fotosesijos drabužių – krūtinę ir liemenį pabrėžiantis bodis. Jį Asta Valentaitė priderino prie kutais puoštų kelnių iš savo spintos. Kokteilių vakarėliui puikiausiai tiksiantis įvaizdis – gipiūrinis, prabanga alsuojantis, perregimas bodis su kojų grožį išryškinančiomis tamprėmis. Prie šių „Wolford“ gaminių Asta Valentaitė priderino juodą švarką ir aukso spalvos aukštakulnius, tviskančius auskarus.

Asta Valentaitė

Asta Valentaitė - SwO magazine

Asta Valentaitė - SwO magazine

„Smagiausia yra tai, kad „Wolford“ gaminiai ne tik atrodo puikiai, pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu, bet ir yra labai patogūs. Visi mano pristatyti deriniai puikiai tinka pasipuošti į kokteilių vakarėlį, siautulingą vakarą naktiniame klube ar pasimatymą. O pakeitus kelias detales, jūs bet kurį drabužį galėsite pritaikyti į darbą. Pavyzdžiui, eko odos tamprės puikiai derėtų su jaukiu, šiltu megztiniu, aulinukais. „Wolford“ gaminiai labai universalūs ir lengvai įsiliejantys į bet kokį garderobą“, – pasakoja stilistė.

Asta Valentaitė

Kaip Asta Valentaitė pavyksta visuomet išlaikyti ryškią ribą tarp subtilaus, paslapties šydu apgaubto seksualumo ir vulgarumo? „Mano kaip moters tipažas yra dėkingas tuo, kad man tinka atrodyti seksualiai. Tiesa, labai svarbu išlaikyti balansą, neperžengti ribos. Jei renkatės gipiūrinę palaidinę, prie jos tikrai netiks mini ilgio sijonukas. Man tinka figūrą pabrėžiantys drabužiai, peršviečiami audiniai, blizgesys, prigludę siluetai, kokybiškas, švelnus audinys. Tokie drabužiai suteikia jausmingumo, o seksualumą sukuria detalės“, – pasakoja stilistė.

Asta Valentaitė - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama
DNO