Menu
 
 

„Goth-Trad“ – kitokia dubstep muzika

2014 02 19  14:12  |  M.I.C. Naujienos

Goth-Trad

Organizatorių nuotr.

„Goth-Trad“ – dubstep muzikos prodiuseris iš Japonijos, kuris netrukus vilniečius bei susirinkusius svečius Lofte nudžiugins gyvu pasirodymu. Tai – tikra dovanėlė šio žanro melomanams Lietuvoje.

Vasario 22 dieną menų fabrike Lofte grosiantį „Goth-Trad“ į Lietuvą atsiveža Soundboys.lt kolektyvas. Šis japonas yra vienas iš geriausiai vertinamų pastarojo meto dubstep scenos prodiuserių. Jo kūrybos aplanke dominuoja originalaus braižo muzika, suformuota gilesnių, eksperimentinių downtemp hip-hop, bass, grime stilių. Na, o paties kūrėjo požiūris, jog eksperimentas turi terpę skleistis bet kokioje muzikoje, atneša „Goth-Trad“, arba Takeaki Maruyama‘i, išskirtinį įvertinimą.

Goth-Trad

Nuotrauka: japantimes.co.jp

1998–aisiais pradėta muzikinė veikla po kelių metų kūrėją atveda prie dabartinio solo projekto, pirmųjų albumų išleidimo, o japonų prodiuseris pripažinimo sulaukia ne tik Japonijos underground muzikinėje scenoje, tačiau ir tarp žinomų šios pakraipos atlikėjų visame pasaulyje. Maža to, jis pelnytai imamas vadinti inovatoriumi!

Mad rave (liet. beprotiškas reivas) – tokiu terminu įvardinama „Goth-Trad“ stilistinė muzikos pakraipa, kuri po 2005 m. pasirodžiusio eksperimentais grįsto albumo „The Inverted Perspective“, tampa dar ir nauja dubstep muzikos srove.

Eklektika ir gerai apgalvoti gyvi japono pasirodymai vis labiau garsina „Goth-Trad“ vardą. Muzikiniai ieškojimai atlikėją atveda ir prie įspūdingos jos išraiškos – Takeaki pirmasis pasaulyje sukuria muziką robotams!

Soundboys.lt komanda džiugina mus, jau ne pirmą kartą į Lietuvą pasikviesdami vienus  geriausių bass muzikos vardų (tarp jų – Kryptic Minds, Biome, Occult ir kiti). Gerų atgarsių ne tik mūsų šalyje sulaukiantys šios komandos renginiai, abejingo nepaliko ir muzikos apžvalgininko, tinklaraštininko FatKidOnFire iš Jungtinės Karalystės. Pastarasis jau keletą metų iš eilės laimi „Dubstepforum“ renkamose geriausio internetinio tinklaraščio nominacijose. Blogeris viename savo straipsnių pristato ir puikiai įvertina Soundboys.lt veiklą, be to, jau ruošiasi trijų dienų viešnagei į Lietuvą.

Renginį Lofte puošia ne tik pagrindinio atlikėjo vardas. Scenoje pasirodys ir dėmesio verti mūsų tautiečiai. Specialiai iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą gyvam pasirodymui atvyksta prodiuseris bei „BlikMuzik“ įrašų kompanijos įkūrėjas IJO, kurio singlo premjera neseniai dalinomės SwO portale, taip pat programoje galima rasti Duku, Sibla, MC Toast ir kitus.

https://soundcloud.com/mic-by-swo/ijo-one-with-each-other

 

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/198210140368661/

Soundboys.lt : https://soundcloud.com/soundboys-lt


Komentuok:
*Reklama
DNO